Adresář hracích místností

platný v období Přeboru Prahy družstev dospělých 2015-2016

(11.1.-8.4. 2016)

 

Sokol Vyšehrad        HM: Sokolovna TJ, Praha 2, Rašínovo nábřeží 24 ; MHD: TR 3,7,17 - st. Výtoň

 

TJ Pankrác            HM: Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4 ; MHD: Metro C - st. Pražského povstání

 

TJ Praga              HM: Obecní dům, Praha 9, Jandova 4 ; MHD: metro B, BUS a TRAM – st. Vysočanská

 

SK Oaza Praha         HM: klubovna SK Oaza Praha, Praha 4, Jeremenkova 106 ; MHD: BUS 118 - st. Na strži

 

TJ Bohemians          HM: Praha 10, Slovenská 2, sportovní hala TJ Bohemians ; MHD: TR 4,22 - st. Krymská

 

DDM Praha 6           HM: DDM, Praha 6, U Boroviček 1 ; MHD: TR 22 - st. Bílá Hora

 

Sokol Kobylisy        HM: sokolovna TJ, Praha 8, U školské zahrady 430/9 ; MHD: metro C, BUS, TRAM - st.Kobylisy

 

Viktoria Žižkov       HM: Praha 7, Milady Horákové 56, DDM ; MHD: TR 1, 8, 12, 25, 26 - st. Letenské náměstí

 

SK LISA               HM: Praha 10, Moskevská 63, areál NAREX ; MHD: BUS 101 - st. Vršovický hřbitov

 

SK Loko Praha         HM: SC VŠE Třebešín (1.patro), Praha 3, Na Třebešíně 1

                      MHD: BUS 124 - st. Červený mlýn

 

ŠO TJ DUKLA Praha     HM: Praha 6, Pod Juliskou 7 ; MHD: TR 5,8, BUS 107,116,147,160 - st. Podbaba

 

DP C, EA Hotels II    HM: DDM hl.m. Prahy, Karlínské náměstí 7, Praha 8 ; MHD: TR 3,8,52 - st. Karlínské náměstí

   EA Hotels I        HM: EA hotel Juliš, Václavské nám. 22, Praha 1; MHD: metro A,B - st. Můstek, TR 3,9,14,24 - st.Václavské nám.

   VŠFS               HM: VŠFS, Estonská 411/1, Praha 10, klub TIM; MHD: TR 4,22 - st.Ruská

 

GROP                  HM: Hotel Brixen, Praha 2, Sokolská 44 ; MHD: metro C – st. I.P.Pavlova

 

ŠK PORG               HM: Nový PORG – základní škola, Pod Krčským lesem 25, Praha 4 ; MHD: BUS 193 – st. Ústav mateřství nebo IKEM

 

Unichess              HM: Budova ČSOB, U Průhonu 24, Praha 7 ; MHD: TR 1,12,14,25 – st. Dělnická, TR 12,14 – st. U Průhonu

 

Sokol Vršovice        HM: Sokolovna TJ(vchod z obytné části), Vršovické nám.2, Praha 10 ; MHD: TR 4,22 - st. Vršovické náměstí

 

ŠK Bohnice            HM: Domov pro seniory Slunečnice, Praha 8, Na hranicích 674 ; MHD: BUS 152 - st. Řepinská

 

USK Praha             HM: Sportovní hala Folimanka, Praha 2, Na Folimance 2 ; MHD: TRAM 6,7,18,24 - st. Svatoplukova

 

TJ ZORA Praha         HM: Praha 10, Jakutská 10, klubovna v 2PP. Budovy ; MHD: TR 7,22,24 - st. Kubánské náměstí

 

Lokomotiva Radlice    HM: Praha 5, Pechlátova 23 ; MHD: Metro B - st. Radlická, TR 7 – st. Škola Radlice

 

ŠK Smíchov            HM: Praha 5, Zubatého 10 ; MHD: TR 6,9,12,20 BUS 176 - st. Kinského zahrada, Arbesovo náměstí

 

SK Újezd nad Lesy    HM: Praha 9-Újezd nad Lesy, Staroklánovická 230, Masarykova ZŠ, vchod z ulice Čentická

                      MHD: od metra B - st. Černý most BUS 250   st. Újezd nad Lesy, nebo 261 - st. Hulická

 

Steinitz-Makabi       HM: Praha 1, Maiselova 18 ; MHD: Metro C – st. Staroměstská

 

ŠK Mlejn A            HM: Praha 13, Kovářova 4, salonek restaurace KD Mlejn ; MHD: Metro B st. Luka -> BUS 174 – st. Kovářova

 

ŠK Praha 4            HM: hotel U divadla, Praha 4-Braník, U staré pošty 6 ; MHD: BUS 196,197 – st. U staré pošty

 

Sokol Nebušice        HM: Nebušická 118, Praha 6, Římskokatolická farnost

                      MHD: BUS 161, 312, 116 – st. K Noskovně 

 

ŠK Kbely              HM: Nízkoprahové centrum aktivit MC Praha 19, Praha 9, Toužimská 42 (vchod z ulice Bakovská)

                      MHD: ze stanice Letňany metra C BUS 185,201,302 - st. Bakovská

 

ŠK Aurora             HM: Na Zátorce 14, Praha 6, kulturní centrum Ruské Federace

                      MHD: metro A – st. Hradčanská

 

ŠK Mahrla             viz TJ ZORA

 

ŠK Černý Baron        viz Sokol Vršovice

 

SK Rapid Praha        viz Sokol Vršovice

 

ŠK Teplárna           viz Lokomotiva Radlice

 

více v adresářích skupin: 01 11 12 21 22 31 32 33 34 35