Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3312:  SK Loko Praha C - ŠK Aurora A

8.1. v utkání 3312 SK Loko Praha C - ŠK Aurora A zařadil kapitán družstva ŠK Aurora A do sestavy 1 hosta a 2 cizince, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které je uvedeno 6 hráčů, mohou být uvedeni nejvýše 2 nekmenoví hráči (cizinci a|nebo hosté a|nebo volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 3 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3312, než: že až třetí nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 3. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 3. až 6. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Aurora A kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 3312 na 6:2. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání  2221:  Viktoria Žižkov C - Sokol Vršovice C

14.1. v utkání 2221 Viktoria Žižkov C - Sokol Vršovice C byl uveden v sestavě družstva Sokol Vršovice C na 2. šachovnici Svrček Luboš, jehož podmínka pro oprávnění startu nepominula (nebyl dosud zaregistrován jako cizinec pro soutěž družstev 2012-2013 Přebor Prahy v družstvu Sokola Vršovice). Proto STK kvalifikuje uvedení Svrčka Luboše v sestavě jako neoprávněný start hráče. V důsledku toho nastal v tomto utkání na 2. až 8. šachovnici případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo Sokol Vršovice C kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 2221 na 8:0. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání  3324:  ŠK PORG C - SK Oaza Praha E

16.1. v utkání 3324 ŠK PORG C - SK Oaza Praha E byl uveden v sestavě družstva ŠK PORG C na 6. šachovnici Němec Jan, jehož podmínka pro oprávnění startu nepominula (nebyl dosud zaregistrován jako aktivní za rok 2012 – obecně ani zpětně). Proto STK kvalifikuje uvedení Němce Jana v sestavě jako neoprávněný start hráče. V důsledku toho nastal v tomto utkání na 6. až 8. šachovnici případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK PORG C kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 3324 na 3:5. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání  2236:  Sokol Vršovice C - ŠK Černý Baron B

22.1. v utkání 2236 Sokol Vršovice C - ŠK Černý Baron B byl uveden v sestavě družstva Sokol Vršovice C na 3. šachovnici Svrček Luboš, jehož podmínka pro oprávnění startu nepominula (nebyl dosud zaregistrován jako cizinec pro soutěž družstev 2012-2013 Přebor Prahy v družstvu Sokola Vršovice). Proto STK kvalifikuje uvedení Svrčka Luboše v sestavě jako neoprávněný start hráče. V důsledku toho nastal v tomto utkání na 3. až 8. šachovnici případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo Sokol Vršovice C kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 2236 na 1,5:6,5. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3134:  SK Motorlet B - ŠK Teplárna B

21.1. v utkání 3134 SK Motorlet B - ŠK Teplárna B zařadil kapitán družstva ŠK Teplárna B do sestavy 1 hosta a 2 volné hráče, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které je uvedeno 6 hráčů, mohou být uvedeni nejvýše 2 nekmenoví hráči (cizinci a|nebo hosté a|nebo volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 3 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3134, než: že až třetí nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 6. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 6. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Teplárna B kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice. Protože tuto partii družstvo ŠK Teplárna B prohrálo, výsledek utkání 3134 5,5:0,5 se nemění. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněná kontumovaná partie započítána tak jak byla sehrána.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 1156:  ŠK Černý Baron A - Holdia DP Praha C

4.2. v utkání 1156 ŠK Černý Baron A - Holdia DP Praha C zařadil kapitán družstva Holdia DP Praha C do sestavy 3 hosty a 1 cizince, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které je uvedeno 8 hráčů, mohou být uvedeni nejvýše 3 nekmenoví hráči (cizinci a|nebo hosté a|nebo volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 4 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 1156, než: že až čtvrtý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 8. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 8. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo Holdia DP Praha C kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice. Proto se upravuje výsledek utkání 1156 na 2,5:5,5. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněná kontumovaná partie započítána tak jak byla sehrána.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3155:  TJ Praga G - ŠK Teplárna B

4.2. v utkání 3155 TJ Praga G - ŠK Teplárna B zařadil kapitán družstva ŠK Teplárna B do sestavy 1 hosta a 2 volné hráče, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které je uvedeno 6 hráčů, mohou být uvedeni nejvýše 2 nekmenoví hráči (cizinci a|nebo hosté a|nebo volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 3 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3155, než: že až třetí nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 6. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 6. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Teplárna B kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice. Proto se upravuje výsledek utkání 3155 na 5:3. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněná kontumovaná partie započítána tak jak byla sehrána.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 2153:  ŠK Teplárna A - Steinitz-Makabi A

5.2. v utkání 2153 ŠK Teplárna A - Steinitz-Makabi A zařadil kapitán družstva Steinitz-Makabi A do sestavy 4 hosty, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které je uvedeno 8 hráčů, mohou být uvedeni nejvýše 3 nekmenoví hráči (cizinci a|nebo hosté a|nebo volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 4 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 2153, než: že až čtvrtý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 8. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 8. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo Steinitz-Makabi A kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice. Proto se upravuje výsledek utkání 2153 na 5,0:3,0. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněná kontumovaná partie započítána tak jak byla sehrána.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 1163:  Viktoria Žižkov B - ŠO TJ Dukla Praha D

14.2. v utkání 1163 Viktoria Žižkov B - TJ Dukla Praha D zařadil kapitán družstva Viktoria Žižkov B do sestavy 1 volného hráče a 3 hosty, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které je uvedeno 8 hráčů, mohou být uvedeni nejvýše 3 nekmenoví hráči (cizinci a|nebo hosté a|nebo volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 4 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 1163, než: že až čtvrtý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 8. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 8. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo Viktoria Žižkov B kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice. Proto se upravuje výsledek utkání 1163 na 2,5:5,5. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněná kontumovaná partie započítána tak jak byla sehrána.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3162:  ŠK Teplárna B - ŠK ERA Pošt.spoř. G

14.2. v utkání 3162 ŠK Teplárna B - ŠK ERA Pošt.spoř. G zařadil kapitán družstva ŠK Teplárna B do sestavy 1 hosta a 2 volné hráče, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které je uvedeno 6 hráčů, mohou být uvedeni nejvýše 2 nekmenoví hráči (cizinci a|nebo hosté a|nebo volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 3 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3162, než: že až třetí nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 6. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 6. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Teplárna B kontumačně partii této nesprávně sestavené dvojice. Protože tuto partii družstvo ŠK Teplárna B prohrálo, výsledek utkání 3162 2:6 se nemění. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněná kontumovaná partie započítána tak jak byla sehrána.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3316:  USK Praha C - ŠK Mahrla Praha C

11.1. v utkání 3316 USK Praha C - ŠK Mahrla Praha C zařadil kapitán družstva ŠK Mahrla Praha C do sestavy 1 cizince a 2 volné hráče, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které je uvedeno 6 hráčů, mohou být uvedeni nejvýše 2 nekmenoví hráči (cizinci a|nebo hosté a|nebo volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 3 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3316, než: že až třetí nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 3. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 3. až 6. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Mahrla Praha C kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 3316 na 6:2. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 3384:  SK Loko Praha C - ŠK Mahrla Praha C

26.2. v utkání 3384 SK Loko Praha C - ŠK Mahrla Praha C zařadil kapitán družstva ŠK Mahrla Praha C do sestavy 1 cizince a 2 volné hráče, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které je uvedeno 6 hráčů, mohou být uvedeni nejvýše 2 nekmenoví hráči (cizinci a|nebo hosté a|nebo volní hráči). Protože nelze zjistit, který z oněch 3 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 3384, než: že až třetí nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 3. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 3. až 6. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Mahrla Praha C kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 3384 na 6,5:1,5. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání  3392: USK Praha C - SK Oaza Praha E

8.3. v utkání 3392 USK Praha C - SK Oaza Praha E seděli na 6. a 7. šachovnici v nesprávném pořadí hráči družstva SK Oaza Praha E. Na těchto šachovnicích tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem (čl.3.6.9) prohrává družstvo SK Oaza Praha E kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Protože tyto partie družstvo SK Oaza Praha E prohrálo, výsledek utkání 3392 4,5:3,5 se nemění.  Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) budou výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání  11116: Viktoria Žižkov B - ŠK Mahrla Praha B

28.3. v utkání 11116 Viktoria Žižkov B - ŠK Mahrla Praha B seděli na 6. a 7. šachovnici v nesprávném pořadí hráči družstva Viktoria Žižkov B. Na těchto šachovnicích tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem (čl.3.6.9) prohrává družstvo Viktoria Žižkov B kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 11116 na 4:4. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.

Rozhodnutí STK o úpravě výsledku utkání 33112:  ŠK Mahrla Praha C - TJ Bohemians E

21.3. v utkání 33112 ŠK Mahrla Praha C - TJ Bohemians E zařadil kapitán družstva ŠK Mahrla Praha C do sestavy 2 volné hráče, čímž porušil ustanovení čl. 3.6.10 Soutěžního řádu, ze kterého vyplývá, že v sestavě, ve které jsou uvedeni 4 hráči, může být uveden nejvýše 1 nekmenový hráč (cizinec a|nebo host a|nebo volný hráč). Protože nelze zjistit, který z oněch 2 nekmenových hráčů by nebyl uveden v sestavě, kdyby nebylo porušeno výše zmíněné ustanovení SŘ, nelze ani uplatnit tvrdší sankci, ovlivňující výsledek utkání 33112, než: že až druhý nekmenový hráč (tj. hráč uvedený na 2. šachovnici) byl použit neoprávněně. Na 2. až 4. šachovnici tím nastal případ nesprávně sestavených dvojic. V souladu se Soutěžním řádem prohrává družstvo ŠK Mahrla Praha C kontumačně partie těchto nesprávně sestavených dvojic. Proto se upravuje výsledek utkání 33112 na 0,5:6,5. Pro účely klasifikace (zápočet na ELO) bude výše zmíněné kontumované partie započítány tak jak byly sehrány.