soutěž družstev 2012-2013

Přebor Prahy - III. třída - skupina 33

pořadí                        1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11  12        

 1. SK Loko Praha C      XXX  3   5   6  5,5 5,5 6,5 7,5 6,5 6,5  7  7,5  11 10  0  1   30  66,5  postup       
 2. ŠK PORG C             5  XXX 4,5  5   5   5  6,5 4,5  6  4,5 5,5  3   11 10  0  1   30  54,5  postup       
 3. TJ Bohemians E        3  3,5 XXX 3,5 5,5  5  7,5 5,5 6,5 5,5  7  6,5  11  8  0  3   24  59,0               
 4. ŠK Aurora A           2   3  4,5 XXX  4   5   4   5  6,5 5,5  4   6   11  6  3  2   21  49,5               
 5. ŠK ERA Pošt.spoř. F  2,5  3  2,5  4  XXX  5  2,5  5  5,5  5   4  7,5  11  5  2  4   17  46,5               
 6. ŠK Mlejn B           2,5  3   3   3   3  XXX 4,5 4,5 4,5  4  4,5  5   11  5  1  5   16  41,5               
 7. SK Újezd nad Lesy A  1,5 1,5 0,5  4  5,5 3,5 XXX 3,5  5   5   4  4,5  11  4  2  5   14  38,5               
 8. USK Praha C          0,5 3,5 2,5  3   3  3,5 4,5 XXX  6   4  5,5 4,5  11  4  1  6   13  40,5               
 9. ŠK Mahrla Praha C    1,5  2  0,5 1,5 2,5 3,5  3   2  XXX  6   5   5   11  3  0  8    9  32,5               
10. Sokol Kobylisy E     1,5 3,5 2,5 2,5  1   4   3   4   2  XXX  6   7   11  2  2  7    8  37,0               
11. Sokol Vyšehrad H      1  2,5  1   4   4  3,5  4  2,5  3   2  XXX 4,5  11  1  3  7    6  32,0               
12. SK Oaza Praha E      0,5  5  1,5  2  0,5  3  3,5 3,5  2   1  3,5 XXX  11  1  0 10    3  26,0               

poznámka: název družstva je propojen se soupiskou s výsledky hráčů


Soupiska družstva SK Újezd nad Lesy A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Steimar Miroslav

1980 

1

0

1

1

0

R

0

R

1

1

+

2

h Limberský Pavel

1802 

R

.

.

.

R

0

.

.

1

R

-

3

h Slezák Jaroslav

1675 

.

0

1

R

0

.

1

0

.

.

0

4

h Bainhofner Jiří

1678 

1

0

0

1

.

1

0

1

R

0

.

5

Kuncman Karel

1423 

R

0

.

0

0

0

.

.

0

0

.

6

Pokorný Jiří

1390 

.

.

.

1

0

.

0

.

0

0

.

7

Dobiáš Martin

1264 

0

.

1

.

0

0

.

1

0

.

1

8

Chvátal Zdeněk

-----

0

R

0

0

0

0

+

+

1

0

0

9

Bašek Václav

-----

R

1

1

0

.

1

+

0

.

0

1

10

Šimurdová Zdeňka

1575 

.

.

.

1

.

1

+

.

.

.

.

11

Kadera Daniel

-----

R

0

.

.

0

.

+

1

.

.

1

12

Kejř Petr

-----

.

.

.

.

.

.

.

1

0

0

0

13

Černoušek Tomáš

-----

.

0

0

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Černý Jan

-----

.

.

+

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Dobiáš Radek

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Boček Martin

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Loko Praha C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Pavlíček Petr

1995 

0

1

1

1

1

R

1

R

1

1

0

2

h Novák Václav

2062 

.

1

1

1

1

1

1

.

1

0

.

3

Čuchna Martin

1882 

0

1

1

0

R

1

1

0

1

R

1

4

Davídek Bohuslav

1845 

.

1

1

1

1

R

R

1

.

0

0

5

Líška Milan

1830 

R

R

1

.

.

.

1

1

1

1

R

6

Vaněček Jindřich

-----

0

0

0

.

.

1

.

.

.

1

0

7

h Vaněček Stanislav

1822 

.

1

.

.

1

.

1

.

.

.

.

8

Achylis Miloš

1793 

1

1

1

1

1

0

1

1

0

1

.

9

Katsianikos Konstant

1688 

1

.

1

1

1

0

1

0

R

1

R

10

Řezanka František

1761 

+

.

.

R

1

+

.

+

1

.

1

11

Krajl Zdeněk

1754 

.

.

.

.

.

.

.

.

-

.

0

12

Svoboda Zdeněk

1719 

+

.

.

1

.

.

.

+

.

.

.

13

Šípek Robert

1439 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Vaněček Jiří

1519 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Mašek Vlastimil

1415 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Kobylisy E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Kříž Pavel

1918 

.

0

0

.

0

1

.

1

0

0

R

2

Strnad Jakub

1863 

.

0

.

.

R

.

.

1

.

.

.

3

Gašpar Zdeněk

1800 

0

0

.

0

.

.

R

.

R

.

1

4

Litvínová Oxana

1710 

0

.

0

0

1

R

.

-

0

0

.

5

Sochor Tomáš

1662 

.

0

.

.

1

.

1

R

R

.

.

6

Hampel Rudolf

1678 

.

R

.

.

.

.

.

.

.

0

.

7

Brejcha Blahomír

1655 

1

0

1

1

1

.

0

R

0

1

.

8

Málek Martin

1601 

0

1

.

.

.

R

.

.

0

.

.

9

Černý Václav

1561 

R

+

0

0

R

1

0

0

0

.

R

10

Kalaidzidis Mikis

1546 

1

.

1

0

1

1

0

.

.

0

1

11

Adam Rostislav

1529 

0

.

0

.

.

1

.

.

.

.

0

12

Orna Jan

1414 

.

.

.

0

1

.

0

1

.

.

0

13

Wojcik Michal

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Hýbl Jiří

1416 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

15

Beneš Stanislav

1442 

.

.

.

R

.

1

0

0

.

.

R

16

Filip Petr

1367 

.

.

1

0

.

1

1

.

+

.

.

17

x Duchek Petr

1481 

.

.

-

.

.

.

.

.

.

-

.

18

Novotný David

1737 

1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Novotný Robert

1330 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Peka David

1292 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Oaza Praha E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Bílek Vlastimil

1621 

R

.

.

0

0

.

0

.

1

.

0

2

Harašta František

1690 

R

0

0

.

0

0

0

.

0

.

-

3

Voršilka Jiří

1674 

R

1

0

.

.

R

1

R

1

0

0

4

Maštalíř Josef

1608 

R

.

.

R

R

R

.

.

R

.

.

5

Kympl Tomáš

1534 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

6

Němeček Miroslav

1430 

.

.

0

.

0

.

R

0

0

0

.

7

Lhotský Zdeněk

1453 

1

0

0

.

.

.

.

.

.

.

.

8

Lhotský Zdeněk

1389 

.

1

0

.

.

.

.

0

.

.

.

9

Skalický Jindřich

1347 

.

0

.

0

0

0

0

0

.

0

-

10

Ucháč Jakub

-----

.

.

.

1

.

.

.

1

0

.

R

11

Engel Tomáš

-----

.

.

0

.

0

.

0

.

0

.

.

12

Brejcha Šimon

-----

.

0

.

0

.

0

.

.

.

.

.

13

Houser Milan

-----

.

.

.

.

.

.

+

.

1

0

.

14

Jelínek Lukáš

-----

.

.

.

.

.

.

.

0

.

.

.

15

Urban Ondřej

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Bach Jaroslav

-----

0

0

.

1

.

0

.

.

.

.

.

17

Lukeš Martin

-----

.

.

.

1

.

.

.

.

.

0

.

18

Pokorová Dana

-----

0

.

+

.

0

.

.

0

.

+

.

19

Šimčík Petr

-----

.

0

1

0

.

0

.

0

.

+

0

20

Sláma Matěj

-----

0

.

.

.

0

0

+

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Bohemians E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Keprta Stanislav

1936 

R

0

1

.

1

.

R

R

1

.

R

2

Barabas Aleš

1917 

1

R

0

0

R

.

0

1

0

0

.

3

Modrová Hana

1894 

.

.

.

R

1

R

1

1

1

R

.

4

Havrdová Lenka

1893 

0

1

1

.

1

0

1

1

1

0

0

5

Pečený Miroslav

1750 

1

R

R

0

1

0

1

0

1

.

1

6

Palatka Petr

1713 

.

0

.

.

1

R

1

1

1

1

.

7

Mach Jan

1642 

1

1

R

0

1

.

1

1

+

1

.

8

Vaško Pavel

1597 

0

1

R

1

.

0

0

.

.

1

.

9

Krobot Jan

1635 

1

.

.

0

.

.

.

.

.

1

.

10

Spěvák Jan

1748 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Veselý Vladislav

1710 

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

12

Neumanová Monika

1667 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Korsa Jiří

1520 

1

1

0

.

1

1

.

1

+

.

R

14

Žolnerčík Martin

1511 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

+

15

Hubal Luboš

1453 

.

.

.

1

.

1

.

.

.

+

+

16

May David

1469 

.

.

0

.

.

-

.

.

.

.

+

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva USK Praha C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Košař Milan

1717 

0

.

R

0

0

R

0

0

0

1

R

2

Procházka Ivan

1786 

0

.

1

1

0

1

0

0

1

R

.

3

v Kudrna Zdeněk

1733 

0

R

R

0

0

0

0

+

0

1

1

4

v Šíša Zvonimír

1751 

1

R

R

R

0

1

R

R

R

.

0

5

Ondřich Jan

1754 

0

.

0

.

.

1

0

.

1

.

1

6

Trojánek Jan

-----

0

0

0

0

R

1

0

R

1

0

1

7

Otcovský Jan

1734 

+

R

0

1

R

.

.

.

.

.

.

8

Šilhavý Josef

1587 

+

R

1

0

1

0

0

1

1

0

1

9

Šercl Václav

1939 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Soukup Karel

1889 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Opletal Mojmír

1625 

.

.

.

.

1

.

.

0

0

.

0

12

Dvořák Bohumil

1770 

.

1

.

.

.

0

.

1

.

.

1

13

Skopec Jiří

1725 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Ondřej Ladislav

1497 

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

15

Pelc Libor

1662 

.

0

.

.

.

.

0

.

.

0

.

16

Hájek Ludvík

1694 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Podhorský Petr

1544 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Švarc Jan

1374 

.

0

.

.

.

.

.

.

.

0

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Mahrla Praha C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Čejková Miroslava

2045 

1

1

.

0

R

0

.

R

1

1

R

2

c Festa Samuele

2047F

1

1

1

R

0

R

1

1

R

1

.

3

v Strnad Josef

1939 

1

1

.

1

R

.

.

0

1

.

1

4

Rývová Anna

1892 

.

-

.

1

R

.

.

.

R

.

.

5

Skřivan Jiří

1855 

0

1

1

0

0

0

0

0

1

1

0

6

Shatnev Evgeny

1790 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

7

Mahrla Josef

1763 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

8

Fejfar Petr

1681 

1

0

0

0

R

1

1

0

1

1

R

9

Jakuš Lubomír

1561 

1

1

R

1

0

0

1

1

1

1

.

10

Souček Ivo

1391 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK ERA Pošt.spoř. F

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Kühnl Eduard

1728 

R

R

0

1

0

R

0

R

0

1

1

2

h Vojtíšek Miloš

1719 

0

R

0

.

1

.

0

1

0

1

.

3

Chrobák Martin

1660 

1

1

1

0

1

R

R

0

0

.

+

4

Hrubčík Martin

1729 

0

R

.

0

1

.

.

.

.

1

1

5

Černý Jan

1623 

.

R

.

.

.

.

.

0

.

0

.

6

Kozlová Lucie

1662 

0

.

.

0

.

.

1

.

0

.

.

7

Král Jiří

1645 

.

0

R

1

0

0

R

.

1

1

+

8

Hejný Marek

1677 

.

1

+

.

.

.

-

.

R

.

R

9

Vyroubal Patrick

1615 

.

.

.

.

.

.

.

-

.

.

.

10

h Georgiev Lukáš

1568 

1

.

+

0

.

.

.

.

.

.

.

11

Krč Štefan

1585 

0

.

.

.

1

-

.

.

0

.

1

12

Rada Miroslav

-----

.

.

.

1

1

1

.

.

.

.

.

13

x Jedlička Petr

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Kracík Jiří

1475 

.

.

.

.

.

0

.

.

.

.

+

15

Kovář Zdeněk

-----

.

.

+

1

.

R

1

.

+

.

+

16

Magsumov Rinat

-----

0

1

+

.

.

.

.

1

.

+

.

17

Šlemr Jiří

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Havel Martin

1350 

.

.

.

.

0

R

1

0

.

.

.

19

Stefan Petr

1420 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

h Březinová Kateřina

-----

.

.

.

.

.

.

.

0

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Mlejn B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Láska Zdeněk

1823 

R

1

R

1

1

1

R

0

0

0

R

2

h Polnar Josef

1737 

R

R

.

R

.

R

0

1

0

1

0

3

Antoš Jan

1629 

R

0

0

.

.

R

R

.

.

.

.

4

h Štola Stanislav

1610 

R

R

R

0

0

1

1

0

R

R

.

5

Plass Alois

-----

.

.

.

.

.

-

.

0

.

.

R

6

Kalík Josef

1593 

0

1

R

0

0

R

0

0

.

1

0

7

Jícha Tomáš

1578 

1

0

1

1

0

0

0

0

1

0

1

8

Kuzin Tomáš

1507 

.

0

1

.

1

1

0

1

1

.

1

9

Marek Milan

1789 

1

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

10

Pavelka Pavel

1557 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Broda Alexej

1465 

.

.

.

.

0

.

1

1

1

0

R

12

Štola Stanislav

1452 

1

0

1

0

.

.

.

.

.

.

R

13

Kuzin Jiří

-----

.

.

0

+

0

.

.

.

0

0

.

14

Gerlichová Monika

-----

.

.

.

.

1

.

.

.

1

.

.

15

Opatřil Petr

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

16

Diviš Václav

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK PORG C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Čermák Luděk

1929 

.

.

0

.

.

R

R

.

0

.

1

2

Prachař Josef

1938 

1

1

1

1

R

R

1

R

0

0

0

3

Ruzyak Pavel

1944 

.

.

.

.

.

.

.

1

1

.

1

4

h Přibylová Růžena

1857 

.

.

0

.

1

1

.

R

.

R

R

5

Trochta Vojtěch

1833 

1

0

R

0

R

.

R

0

R

1

1

6

Klubert Pavel

1702 

0

1

R

1

R

+

0

1

1

1

R

7

Skočdopole Petr

1658 

1

0

R

R

.

0

1

R

R

1

0

8

Mihál Sergej

-----

R

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

9

Vozábal Petr

1906 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Němec Jan

1807 

.

1

.

.

.

R

.

.

.

.

.

11

Hejnic Jiří

1614 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Blahut Aleš

1554 

0

1

.

0

R

R

.

.

1

1

.

13

Haase Pavel

1570 

1

.

.

1

1

.

1

1

.

.

.

14

Prozr Aldo

1546 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Habart Šimon

1490 

0

1

1

0

+

.

0

.

.

.

.

16

Bluma Bedřich

1490 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Svoboda Jaroslav

1542 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

1

.

18

Roubíček Martin

1406 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Aurora A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

c Mukashev Assan

2256F

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

-

2

c Melkumyan Hrant

2656F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

3

h Zanikov Konstantin

2140 

1

1

1

R

1

R

1

0

1

1

+

4

c Sargsyan Karen

1957F

R

1

1

1

1

.

.

1

0

1

.

5

Anaškin Arsenij

1990 

1

1

1

1

1

1

R

1

R

.

1

6

Kovalenko Artur

1515 

.

.

.

0

.

0

.

1

0

.

.

7

Gorbunov Artemy

1409 

0

R

1

1

R

1

0

1

R

+

0

8

Gorbunov Alexander

1316 

0

1

1

0

R

+

R

0

.

-

1

9

Endaltsev Maxim

-----

.

.

.

.

.

+

+

0

0

0

.

10

Etlin Ariel

-----

.

0

.

0

0

+

0

.

0

0

0

11

Skuratov Alexander

-----

.

.

-

.

.

.

.

.

.

.

0

12

Tissen Arseniy

-----

.

-

0

.

0

.

0

.

.

0

1

13

Tchepelau Andrei

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Akhedzhak Ruslan

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Vyšehrad H

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Růžička Ondřej

1867 

.

.

.

0

.

0

.

.

.

.

.

2

v Horák Karel

1865 

0

0

.

1

1

R

1

R

0

0

R

3

h Peka Karel

1682 

.

.

.

1

.

R

.

0

1

.

0

4

Červenka Roman

1644 

R

.

0

.

R

.

1

.

.

0

.

5

Kudrna Miroslav

1534 

0

0

0

1

.

.

0

R

0

0

1

6

Kurz Michal

1424 

.

0

.

.

.

0

.

1

.

-

.

7

Caha Jiří

1275 

R

+

.

0

0

+

R

.

.

.

0

8

Reljič Michael

1340 

1

0

0

1

0

.

.

0

0

.

0

9

v Barták Karel

1742 

.

.

.

.

.

R

.

.

.

+

.

10

Inquort Vít

1551 

1

1

0

.

0

1

1

R

0

1

0

11

Mykiska Mojmír

1275 

R

.

0

.

.

.

1

.

.

1

1

12

Mykiska Vojtěch

-----

R

.

.

.

R

.

.

.

.

1

0

13

Švejda Jiří

-----

.

.

1

0

.

.

.

.

.

.

.

14

Vávra Aleš

-----

.

0

.

.

.

.

.

0

.

.

.

15

Heran Michael

-----

.

+

0

.

0

.

.

0

.

.

.

16

Nový Dominik

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Matys Jakub

-----

.

.

.

0

.

0

.

.

.

.

.

18

Reljič Aleksandar

-----

.

.

.

.

0

.

.

.

0

.

.

19

Mykiska Martin

-----

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Brummel Maxim

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.