soutěž družstev 2012-2013

Přebor Prahy - III. třída - skupina 32

pořadí                        1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11  12        

 1. Sokol Vyšehrad G     XXX 5,5  6  5,5 4,5  6   5   7   6  6,5 7,5 6,5  11 11  0  0   33  66,0  postup       
 2. SK Loko Praha D      2,5 XXX 4,5  5   4  1,5  6   6   5   5   4   6   11  9  0  2   27  49,5  postup       
 3. TJ Pankrác F          2  3,5 XXX  7   4  7,5  6   6   5   6  5,5 7,5  11  8  1  2   25  60,0               
 4. ŠK Smíchov C         2,5  3   1  XXX 2,5 5,5  6  6,5  5   6   7   5   11  7  0  4   21  50,0               
 5. ŠO TJ Dukla Praha E  3,5  3   4  5,5 XXX  4  3,5 6,5 4,5 6,5 4,5 5,5  11  6  2  3   20  51,0               
 6. ŠK PORG E             2  6,5 0,5 2,5  4  XXX 4,5 3,5  5  6,5  7  5,5  11  6  1  4   19  47,5               
 7. TJ Praga F            3   2   2   2  4,5 3,5 XXX  7  5,5  5   7  6,5  11  6  0  5   18  48,0               
 8. SK Oaza Praha F       1   2   2  1,5 1,5 4,5  1  XXX 2,5 4,5  8   7   11  4  0  7   12  35,5               
 9. DDM Praha 6 C         2   3   3   3  3,5  3  2,5 5,5 XXX 2,5  5   5   11  3  0  8    9  38,0               
10. SK Loko Radlice C    1,5  3   2   2  1,5 1,5  3  3,5 5,5 XXX 4,5 2,5  11  2  0  9    6  30,5               
11. Sokol Kobylisy F     0,5  3  2,5  1  3,5  1   1   0   3  3,5 XXX 6,5  11  1  0 10    3  25,5               
12. ŠK Bohnice C         1,5  2  0,5  3  2,5 2,5 1,5  1   3  5,5 1,5 XXX  11  1  0 10    3  24,5               

poznámka: název družstva je propojen se soupiskou s výsledky hráčů


Soupiska družstva ŠO TJ Dukla Praha E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Jahoda Ladislav

1964 

1

-

R

R

R

1

.

1

R

R

1

2

Kolář Dan

1849 

R

0

1

R

1

1

1

R

R

+

1

3

Naď Boris

1830 

1

.

.

R

.

-

1

0

.

0

0

4

v Richtr Karel

1717 

0

1

R

.

1

1

1

1

R

1

0

5

Malijevský Anatol

1698 

1

.

R

0

.

.

1

R

R

1

.

6

Staněk Václav

1680 

.

1

0

1

1

.

0

.

R

1

R

7

v Přívozník Luboš

1630 

1

1

1

0

R

1

1

0

1

1

1

8

Heřman František

-----

0

.

1

0

1

0

0

.

.

.

0

9

Mašát Jan

1608 

.

1

.

1

1

0

R

0

.

.

.

10

Baier Jan

1507 

+

0

.

.

R

R

.

.

.

1

R

11

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK PORG E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Haase Pavel

1570 

R

+

1

1

1

1

1

R

R

+

0

2

Prozr Aldo

1546 

0

1

R

1

R

1

1

1

1

0

R

3

h Přibylová Sofie

1424 

.

.

0

1

1

0

1

1

0

0

R

4

Volek Jonáš

1414 

.

0

0

0

R

1

.

R

1

0

0

5

Přibyl Viktor

1324 

.

.

0

0

0

R

0

1

1

0

0

6

Teiml Albert

1266 

0

0

.

0

0

1

1

R

1

0

R

7

Šuráň Jan

-----

0

0

1

+

R

1

1

1

1

1

1

8

Prozrová Tina

-----

0

.

.

+

1

.

1

0

+

0

1

9

Rudolf David

-----

.

0

0

.

.

.

1

.

.

.

.

10

Klaus Jakub

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Lavrinčík Radek

-----

0

1

0

.

.

1

.

.

.

.

.

12

Průcha Alexandr

-----

0

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Gaďurek Vojtěch

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Volek Jan Matouš

-----

0

+

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Rous Dominik

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Gaďurek Vít

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Nguyen Thanh Hieu

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Trochta Vojtěch

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Haase Tomáš

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva DDM Praha 6 C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Rylek Milan

1731 

.

0

R

0

1

0

1

1

R

1

0

2

Hrnčíř František

1685 

0

0

.

0

1

0

R

0

R

0

R

3

Novák Vratislav

1582 

1

0

.

.

.

R

0

0

.

R

0

4

Fica Marián

1550 

1

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

5

h Schmidt Karel

1631 

1

R

R

0

R

R

0

1

1

R

.

6

Štross František

1514 

1

1

R

1

R

.

R

1

1

R

0

7

Chmiel Michael

1561 

1

R

1

1

0

R

.

1

1

R

R

8

Frühauf David

1508 

.

.

.

.

.

-

R

.

1

.

.

9

Kokštein Vlastimil

1500 

R

0

0

.

0

1

.

.

.

0

1

10

Kalábová Jitka

1473 

0

.

0

.

-

.

.

1

.

.

.

11

Špolc Martin

1365 

.

1

.

.

0

0

.

.

.

.

.

12

Špolc Ondřej

1335 

.

.

+

1

.

.

0

0

.

0

.

13

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Praga F

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Bartoň Milan

1789 

1

1

0

R

0

1

.

.

1

1

.

2

v Němeček Jaroslav

1741 

R

.

.

R

.

1

.

1

0

1

-

3

Gottlieb Miroslav

1692 

R

1

0

R

R

R

0

.

1

R

R

4

Joza Tomáš

1594 

0

1

0

1

0

R

0

R

1

1

0

5

Janota Jiří

1608 

.

1

R

0

R

R

.

0

.

.

0

6

h Šilhavý Josef

1587 

0

1

+

1

1

+

1

.

1

1

1

7

Krieger Miroslav

1556 

0

1

0

1

1

0

R

R

1

.

R

8

Vejsada Ondřej

1503 

1

.

R

0

R

1

0

1

1

R

.

9

Břinda Oldřich

1698 

.

.

.

.

0

.

R

.

1

R

.

10

Erneker Josef

1596 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Kulhavý Boleslav

1447 

0

1

0

.

.

.

0

1

.

1

0

12

Veselý Jiří

1590 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Skákal Stanislav

-----

.

.

.

.

.

.

.

0

.

.

.

14

Šebek Jiří

-----

.

.

.

.

.

.

0

1

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Loko Radlice C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Štěpán David

1659 

.

.

-

.

.

0

.

.

.

.

0

2

v Sedláčková Janka

1626 

1

R

.

R

R

.

0

0

0

0

.

3

Bureš Miloš

1634 

R

.

0

.

0

0

R

.

R

+

.

4

Marek Roman

1579 

1

R

1

0

0

1

1

R

0

1

0

5

Fryš Jiří

1559 

0

0

.

0

0

0

.

.

.

.

R

6

Keder Igor

1553 

0

.

0

0

R

.

.

1

.

0

.

7

h Žáček Petr

1567 

0

0

.

.

0

R

1

R

R

0

1

8

Král Ondřej

1509 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

9

Vojta Ladislav

1396 

.

0

1

R

0

0

R

0

R

1

R

10

Raba Milan

1444 

0

R

R

0

R

0

R

0

R

R

R

11

Špačková Milena

1404 

R

0

1

0

.

0

1

1

0

1

0

12

Bošek Pavel

1318 

.

.

0

1

.

.

+

0

0

.

.

13

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Kobylisy F

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Černý Václav

1561 

R

0

.

0

R

0

0

0

0

1

0

2

Kostelecký Daniel

1746 

R

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

3

Kalaidzidis Mikis

1546 

1

0

0

0

0

0

0

1

.

-

0

4

Adam Rostislav

1529 

.

1

.

.

.

.

.

.

1

0

0

5

Novotný Pavel

1524 

.

.

0

.

.

+

.

.

.

.

.

6

Beneš Stanislav

1442 

1

0

0

0

.

0

0

1

0

1

R

7

Orna Jan

1414 

.

.

R

0

0

.

1

0

0

1

R

8

Rangotis David

1360 

1

.

0

0

0

0

0

.

.

.

.

9

Zbořil Michal

1626 

R

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Duchek Petr

1481 

1

1

0

0

.

.

0

0

.

.

.

11

Filip Petr

1367 

+

.

0

0

0

1

.

0

0

.

.

12

Hýbl Jiří

1416 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Matějka Jan

1363 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Šmíd Petr

1318 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Vilímec Vojtěch

-----

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

0

16

Peka David

1292 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Ryabenko Denis

1323 

.

.

.

-

1

1

.

0

0

0

0

18

Boučková Anna

-----

.

.

.

.

.

.

0

.

.

R

.

19

Capová Martina

-----

.

.

.

.

.

.

0

.

0

0

0

20

Wojcik Michal

-----

.

1

.

.

0

R

.

1

0

.

.


Soupiska družstva ŠK Bohnice C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Caha Rostislav

1878 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2

v Doležel Jan

1629 

.

1

.

.

.

.

0

R

.

.

1

3

Čižmárová Zdena

1589 

.

R

1

.

0

0

0

0

.

.

1

4

Chmelař Josef

1506 

R

R

0

0

0

0

0

0

.

0

R

5

Kabát Jaroslav

1505 

R

0

R

R

0

.

0

R

R

.

0

6

Kadlec Rudolf

1428 

0

1

0

0

0

.

.

0

R

0

R

7

Čižmárová Zuzana

1484 

.

0

R

.

.

R

1

R

.

R

.

8

Adámek Stanislav

1405 

.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

R

9

Dlouhý Jiří

1430 

0

.

.

0

1

.

.

1

0

0

1

10

Šenkýř Petr

1454 

.

.

.

.

.

.

1

.

.

.

.

11

Rejzek Miloslav

1421 

0

.

.

.

.

0

.

.

0

.

.

12

Mrázek Martin

-----

R

0

0

0

.

0

R

.

0

R

+

13

Dvořák Václav

-----

0

.

0

0

0

0

.

.

+

R

.

14

Šauer Jiří

1278 

.

.

.

.

.

0

.

.

+

0

.

15

Krasňanský Stanislav

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Smrek Michal

-----

.

.

.

1

0

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Loko Praha D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Čebiš Petr

1884 

0

.

.

1

.

0

1

0

.

0

+

2

v Líška Milan

1830 

.

1

0

1

0

R

1

R

.

1

R

3

v Davídek Bohuslav

1845 

R

1

1

.

R

1

0

1

R

R

1

4

h Izzo Pierfrancesco

1673 

0

.

.

.

.

.

.

.

.

R

1

5

Špirhanzl Radek

1636 

1

0

R

1

0

1

1

0

0

R

0

6

Benda Jiří

1642 

1

.

.

R

0

1

1

R

1

R

R

7

Šimáček Ivan

1472 

1

1

1

0

1

1

0

1

0

1

.

8

Šípek Robert

1439 

1

0

R

R

0

.

.

.

.

.

.

9

Vaněček Jiří

1519 

.

.

1

.

0

.

0

.

0

.

.

10

Kvíz Rudolf

1655 

.

.

.

.

1

.

R

.

.

.

1

11

Mašek Vlastimil

1415 

R

.

.

.

.

1

.

.

0

.

.

12

Kaminský Martin

-----

.

0

1

1

.

.

.

1

0

.

+

13

Mikeška Karel

1399 

.

+

1

0

.

R

.

.

.

1

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Vyšehrad G

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Šneiberg Kryštof

2037 

0

.

1

1

1

.

1

1

.

-

1

2

Říha Jan

1906 

R

R

1

R

R

1

R

1

R

1

.

3

Štěpánek Svatopluk

1769 

.

R

1

1

1

1

1

R

R

1

R

4

Kadlec Adam

1804 

R

1

.

1

1

1

1

1

R

.

1

5

Malý Petr

1646 

1

1

R

1

0

1

R

R

R

1

1

6

Barták Karel

1742 

1

1

1

.

1

.

.

1

.

1

R

7

Vávra Václav

1615 

1

.

1

1

1

0

1

1

R

1

0

8

Jarabinský Martin

1405 

0

R

.

.

.

R

1

.

0

0

.

9

Kudrna Miroslav

1534 

1

.

1

1

0

0

.

0

+

1

+

10

Řehák Václav

-----

.

1

.

.

.

.

1

.

.

.

.

11

Cvak Rudolf

-----

.

+

1

.

.

1

.

.

+

.

+

12

Kurz Michal

1424 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Caha Jiří

1275 

.

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

14

Reljič Michael

1340 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Kůs Pavel

1291 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Mykiska Mojmír

1275 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Mykiska Vojtěch

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Oaza Praha F

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Rakintsev Serhiy

-----

1

.

+

1

1

1

0

.

R

R

.

2

Koreček Michail

1692 

.

0

.

1

1

R

R

R

0

-

1

3

Chytrý Lukáš

1520 

0

0

1

1

1

0

0

0

0

1

R

4

Zeman Tomáš

1368 

0

0

.

1

.

.

.

0

1

.

.

5

Němcová Karin

1588 

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

R

6

v Lhotský Zdeněk

1453 

.

.

.

1

1

.

0

.

.

.

.

7

Němcová Kamila

1547 

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

1

8

v Lhotský Zdeněk

1389 

.

.

.

.

1

.

R

R

.

.

.

9

v Skalický Jindřich

1347 

0

.

0

.

.

0

.

.

R

0

.

10

Ucháč Jakub

-----

.

.

1

.

.

.

0

R

0

.

.

11

Němcová Eva

-----

.

0

0

.

0

.

.

.

0

0

1

12

Houser Milan

-----

0

0

R

.

.

.

.

0

.

.

R

13

Rakintsev Viktor

-----

0

0

0

.

1

0

.

.

0

0

0

14

Jelínek Lukáš

-----

.

0

1

.

.

.

0

.

.

.

.

15

Brejcha Šimon

-----

R

.

.

.

.

0

.

.

.

0

.

16

Urban Ondřej

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Pokorová Dana

-----

.

.

.

.

.

0

.

.

.

0

.

18

x Slavík Petr

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Lukeš Martin

-----

1

+

.

.

.

R

.

0

.

.

0

20

Lhotská Anna

-----

.

.

.

+

1

.

0

0

.

.

.


Soupiska družstva TJ Pankrác F

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Lener Jaroslav

1782 

.

.

.

R

.

1

.

.

.

.

0

2

v Votruba Ladislav

1775 

R

1

1

.

R

.

0

0

R

1

0

3

Filipec Tomáš

1851 

.

1

.

1

0

1

0

0

1

R

1

4

Celba Pavel

1707 

1

.

1

1

1

R

1

R

1

1

1

5

Kožený Václav

1747 

1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

6

Zimovčák Zdeněk

1624 

1

1

1

1

1

1

0

0

0

1

R

7

Páťal Luboš

1647 

1

R

R

R

1

1

0

R

R

1

0

8

Sapík Richard

1660 

1

0

-

1

.

1

1

0

1

1

1

9

Winter Vladimír

1615 

1

R

1

.

.

1

1

0

.

R

.

10

Lienert Kamil

1539 

1

1

R

1

1

1

R

1

1

1

R

11

Kmoníček Václav

1471 

.

.

1

0

0

.

.

.

1

.

.

12

Králová Josefina

1357 

.

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

13

Krulich Josef

1349 

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Kopecká Eva

1311 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Smíchov C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Hroděj Karel

1644 

.

0

0

0

0

0

1

R

1

0

1

2

Strnad Václav

1617 

0

R

R

0

.

0

.

1

R

R

.

3

Školoud Miroslav

1624 

.

.

.

0

0

.

.

.

.

.

.

4

Krásný Antonín

1621 

R

.

1

R

.

.

1

1

.

0

1

5

Král Vratislav

1592 

0

R

1

.

R

0

0

R

1

0

1

6

Přichystal Zdeněk

1586 

1

1

1

1

R

0

R

R

R

.

R

7

Trčka Bohdan

1589 

0

0

0

.

1

1

1

.

R

0

R

8

Kohout Miloš

1547 

0

1

1

R

1

R

R

1

R

0

1

9

Pivoňka Michael

1564 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

10

Veselský Jan

1650 

1

1

1

.

.

1

.

1

.

.

.

11

Rojek Jiří

1629 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Jirásek Jiří

1542 

.

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

13

Kubitová Alžběta

1493 

.

.

.

.

+

.

1

.

1

.

1

14

Čulík Tomáš

1448 

.

1

.

1

1

0

1

1

1

0

1

15

Hlaváčková Jana

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Čermák Josef

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.