soutěž družstev 2012-2013

Přebor Prahy - II. třída - skupina 22

pořadí                        1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11  12        

 1. Sokol Vyšehrad F     XXX  4  5,5 1,5  5  5,5  6  4,5  5  4,5 5,5  7   11  9  1  1   28  54,0  postup       
 2. TJ Pankrác E          4  XXX  3  4,5  6   5  4,5  5  6,5 4,5  4   6   11  8  2  1   26  53,0  postup       
 3. SK Rapid Praha A     2,5  5  XXX 4,5  4  4,5 4,5 4,5 5,5 5,5 5,5  4   11  8  2  1   26  50,0               
 4. Sokol Vršovice C     6,5 3,5 3,5 XXX 1,5  5   6   0   5  6,5 4,5 5,5  11  7  0  4   21  47,5               
 5. ŠK Černý Baron B      3   2   4  6,5 XXX 4,5  3   4  3,5 5,5 5,5 4,5  11  5  2  4   17  46,0               
 6. Sokol Vršovice E     2,5  3  3,5  3  3,5 XXX  7   7   3  4,5 4,5 4,5  11  5  0  6   15  46,0               
 7. ŠO Stavby mostů B     2  3,5 3,5  2   5   1  XXX  2  4,5  5   5  6,5  11  5  0  6   15  40,0               
 8. Viktoria Žižkov C    3,5  3  3,5  8   4   1   6  XXX  4   3  1,5 6,5  11  3  2  6   11  44,0               
 9. USK Praha B           3  1,5 2,5  3  4,5  5  3,5  4  XXX 3,5  5   4   11  3  2  6   11  39,5               
10. DDM Praha 6 B        3,5 3,5 2,5 1,5 2,5 3,5  3   5  4,5 XXX 2,5 6,5  11  3  0  8    9  38,5               
11. ŠK Mlejn A           2,5  4  2,5 3,5 2,5 3,5  3  6,5  3  5,5 XXX 3,5  11  2  1  8    7  40,0  sestup       
12. TJ Praga E            1   2   4  2,5 3,5 3,5 1,5 1,5  4  1,5 4,5 XXX  11  1  2  8    5  29,5  sestup       

poznámka: název družstva je propojen se soupiskou s výsledky hráčů


Soupiska družstva Sokol Vršovice E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Kaiser Rudolf

1944 

.

.

.

R

R

0

.

R

0

R

R

2

h Vondrášek Ondřej

1900 

1

1

.

.

R

0

.

1

.

1

1

3

Lexa Václav

1889 

1

R

1

0

R

1

.

0

0

1

1

4

v Pokorný Jan

1930 

1

R

1

0

R

1

.

R

1

R

1

5

Kudela Stanislav

1853 

.

.

.

.

0

0

.

.

1

.

1

6

Fiala Jan

1852 

0

0

R

1

0

R

R

R

0

.

R

7

Šaur František

1820 

1

0

0

R

.

1

0

0

.

1

1

8

Hýbl Vladislav

1801 

1

R

1

R

1

1

0

R

.

0

.

9

Šafář Miroslav

1766 

1

.

.

0

.

.

1

R

0

0

.

10

Tolar Jan

1723 

1

R

0

R

R

.

R

.

.

R

1

11

Lehovec Petr

1721 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Čavoš Radek

1654 

.

.

.

.

.

.

0

.

R

.

.

13

Zedník Petr

1633 

.

.

1

.

.

.

1

.

-

.

.

14

Košťál Jaroslav

1444 

.

0

.

.

.

.

0

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva USK Praha B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Vass Peter

1903 

.

.

0

1

.

.

0

.

1

0

1

2

Kvasnička Ladislav

1801 

1

0

0

0

0

0

R

+

1

0

R

3

Fuchs Lukáš

1795 

.

.

R

1

0

0

1

R

1

R

1

4

Kudrna Zdeněk

1733 

0

R

R

R

.

0

.

0

0

.

0

5

Dvořák Bohumil

1770 

R

R

1

R

R

R

0

R

.

R

.

6

Veselý Jaroslav

1767 

R

1

R

1

0

0

R

R

0

R

R

7

Šíša Zvonimír

1751 

0

1

R

1

0

1

R

.

0

R

R

8

Dvořák Aleš

1717 

1

R

.

.

0

R

1

R

R

.

0

9

Bříza Miloš

1969 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Veselý Roman

1763 

.

.

1

.

R

R

0

0

1

1

R

11

Aliyev Ilkin

1742 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

12

Šercl Václav

1939 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Trojánek Jan

-----

0

R

.

.

.

.

.

0

.

.

.

14

Otcovský Jan

1734 

R

1

.

0

R

.

.

.

.

.

.

15

Vogl Milan

1863 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Doležalová Irena

1828 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Opletal Mojmír

1625 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Hájek Ludvík

1694 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Ondřej Ladislav

1497 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Mlejn A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Štěrba Erik

2025 

1

1

0

0

1

R

.

1

+

R

.

2

h Vandas Jakub

1950 

.

.

.

1

R

0

0

1

1

.

R

3

Šalom Jaroslav

1944 

R

1

0

0

+

0

0

R

R

0

R

4

h Dvořák Alois

1945 

.

R

.

R

0

.

R

R

R

R

.

5

Mlejnek Petr

1862 

0

.

R

R

1

0

R

1

0

R

.

6

Marek Milan

1789 

1

R

1

0

1

R

0

0

0

0

0

7

h Vandas Karel

1739 

.

0

.

0

.

1

1

1

0

1

R

8

Porteš Pavel

1689 

0

0

.

1

1

1

0

R

R

0

0

9

Plass Alois

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Kalík Josef

1593 

0

0

0

.

.

.

.

.

.

.

0

11

Jícha Tomáš

1578 

0

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Pavelka Pavel

1557 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

13

Kuzin Tomáš

1507 

1

.

1

.

1

1

R

.

.

0

.

14

Broda Alexej

1465 

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Štola Stanislav

1452 

.

0

+

.

.

.

.

.

.

.

1

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Pankrác E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Tvrdý Jindřich

1948 

R

1

0

R

1

R

1

0

1

0

0

2

Svačina Petr

2053 

1

R

1

1

.

1

.

0

1

1

1

3

Vrtal Vlastimil

2008 

R

1

R

1

1

1

1

R

.

R

R

4

Straka Jaroslav

1888 

1

R

.

0

R

1

0

R

0

0

1

5

h Klímek Petr

1880 

.

R

0

R

1

R

1

R

1

1

1

6

Tomíšek Petr

1874 

R

1

.

R

1

.

0

R

R

R

1

7

Votruba Ladislav

1775 

0

1

1

1

1

0

1

0

R

R

R

8

Pavlíčková Tamara

1775 

.

.

1

R

R

0

0

.

R

1

.

9

Filipec Tomáš

1851 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

1

10

Zimovčák Zdeněk

1624 

0

R

R

.

R

.

1

1

0

.

.

11

Celba Pavel

1707 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Kožený Václav

1747 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Sapík Richard

1660 

R

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Páťal Luboš

1647 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Winter Vladimír

1615 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Lienert Kamil

1539 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Kmoníček Václav

1471 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Králová Josefina

1357 

.

.

R

.

.

0

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Rapid Praha A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Novák Václav

2008 

1

R

1

1

R

1

1

1

0

1

0

2

Janoušek Roman

1916 

0

0

0

R

R

1

1

1

0

1

+

3

Votruba Petr

1921 

1

R

1

1

R

1

R

R

1

1

0

4

h Poš Jiří

1911 

0

.

.

.

R

R

.

R

1

0

1

5

Dušek Richard

1908 

1

0

.

+

1

1

R

R

R

1

0

6

Kropík Jan

1879 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

1

7

Boháč Jaroslav

1841 

R

.

.

1

1

0

1

R

1

R

1

8

Kindl Dobroslav

1769 

0

R

R

0

0

.

0

.

1

0

.

9

Vít Zdeněk

1762 

R

0

0

0

R

R

1

1

0

.

R

10

Nejtek Jiří

1733 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Fendrych Josef

1721 

.

0

0

0

.

.

.

.

.

1

.

12

Kotrč Michal

1687 

.

1

.

.

.

R

.

0

.

.

.

13

Randák Tomáš

1717 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Ševčíková Blanka

1681 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Bortlík Jiří

1585 

.

.

R

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Rolinek Jiří

1574 

.

.

1

.

.

.

R

.

.

.

.

17

Němeček Jiří

1534 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Dřevíkovský Václav

1466 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Kořínek Josef

1305 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva DDM Praha 6 B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Rakouš Pavel

1922 

.

R

R

1

.

1

1

.

.

0

.

2

Kindl František

1959 

.

0

1

1

1

1

R

0

0

0

1

3

Hacaperka Michal

1854 

0

.

.

.

0

.

.

0

0

0

R

4

Fica Alexander

1838 

0

R

1

.

R

0

0

R

1

1

R

5

Kaláb Jaromír

1822 

.

.

.

1

0

.

1

R

0

0

0

6

Bárta Tomáš

1760 

.

.

.

1

.

.

R

0

.

.

0

7

Růžička Václav

1714 

.

R

0

0

.

0

R

1

R

R

1

8

Šafránek David

1757 

R

R

.

R

.

1

.

0

.

1

.

9

Štván Marek

1695 

R

R

R

1

R

R

0

R

R

0

1

10

Kaprálek Martin

1661 

.

.

0

1

0

.

.

.

R

.

.

11

Novák Vratislav

1582 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Fica Marián

1550 

0

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Štross František

1514 

0

.

.

.

R

.

1

.

1

.

1

14

Rylek Milan

1731 

R

0

0

.

.

0

.

.

.

.

.

15

Krejnický Jiří

1568 

0

0

R

.

R

0

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Vršovice C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Pospíšil Evžen

2112 

.

.

R

R

.

1

.

-

.

.

.

2

h Pospíšil Martin

1958 

1

0

1

1

1

1

.

R

-

1

1

3

c Svrček Luboš

2087F

.

1

1

.

.

.

R

.

0

.

-

4

Kukačka Martin

2001 

1

.

R

R

1

1

1

.

.

0

1

5

h Lesage Milan

1931 

R

0

.

1

1

1

1

1

R

R

0

6

Rakovský Adam

1981 

R

R

R

R

.

0

0

R

R

1

1

7

Koukolík Alexander

1980 

1

1

1

1

0

.

R

R

1

0

.

8

Směták Václav

1916 

1

1

1

1

1

1

1

R

1

R

0

9

Král Petr

1905 

R

0

1

1

1

R

0

1

1

R

0

10

Novák Karel

1848 

1

.

.

.

R

R

.

.

.

.

R

11

Karkuš Dušan

1906 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

12

Müller Jan

1969 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Kudrna Jakub

1821 

.

R

.

.

.

.

.

1

R

.

.

14

Nývlt Vlastimil

1766 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Hlaváč Jiří

1540 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Gorbunov Kiril

1602 

.

.

.

.

.

.

1

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Černý Baron B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Pazdera Tomáš

1919 

.

R

R

.

1

.

0

R

0

.

1

2

v Strnad Pavel

1939 

0

1

0

.

.

0

.

0

0

R

.

3

Černý Richard

1917 

1

R

0

0

0

-

1

1

0

.

0

4

Stankev Martin

1909 

0

R

R

1

0

1

1

R

1

1

.

5

v Kovář Jan

1947 

1

R

R

R

0

1

R

.

1

R

R

6

Votava Miroslav

1874 

0

R

0

R

R

R

0

R

.

R

0

7

Krňák Vladimír

1814 

R

1

.

0

0

R

0

1

.

1

0

8

Puchmajer Pavel

1819 

.

.

0

1

R

R

R

R

1

0

0

9

Líčko Radek

1913 

1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Janda Jiří

1763 

R

1

0

0

1

1

0

R

R

1

R

11

Starý Rostislav

1667 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Hlavizna Vojtěch

1609 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

13

Mokrycki Pavel

1514 

.

.

.

1

.

.

.

.

0

1

.

14

Žáček Martin

1370 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Vyšehrad F

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Laube Milan

2115 

R

R

.

R

0

.

1

1

1

1

.

2

Hlavsa Petr

2121 

0

1

R

0

1

0

1

0

1

.

.

3

Buš Daniel

2058 

R

R

0

R

1

0

1

1

0

1

R

4

Zajíček Karel

1970 

.

1

0

0

1

R

1

1

0

R

R

5

v Šlechta Karel

1904 

0

R

1

R

R

1

1

1

1

R

1

6

Král Radovan

1865 

R

1

.

.

1

1

.

1

1

R

R

7

Heller Jan

1857 

1

1

R

0

R

1

R

R

R

R

1

8

Šelder Jan

1809 

.

0

.

.

0

1

R

R

.

.

.

9

Boška Tomáš

1867 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

1

10

Zdrubecký Miroslav

1958 

1

.

1

0

.

.

1

.

+

0

1

11

Říha Jan

1906 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Rupík Jan

1782 

R

.

.

0

.

.

.

.

.

1

.

13

Jarabinský Martin

1405 

.

.

1

.

.

0

.

.

.

.

0

14

Kůs Pavel

1291 

.

.

R

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Praga E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Šrámek Jiří

1923 

0

0

0

.

.

.

0

.

.

.

.

2

Zeman Jiří

1891 

.

.

.

.

.

.

0

.

.

R

0

3

v Vítek Jan

1856 

R

R

1

0

0

1

0

R

R

0

R

4

Staněk Bohuslav

1780 

1

0

0

0

0

.

.

0

0

0

.

5

Dolejší Zbyněk

1762 

.

R

.

0

0

+

0

.

0

R

0

6

Chaloupka Josef

1765 

0

R

R

0

1

0

0

0

R

0

.

7

Bečvář Pavel

1736 

1

0

1

1

0

0

R

0

0

1

1

8

Hála Richard

1661 

.

.

.

.

.

.

R

.

0

1

R

9

Kuchta Jiří

1685 

1

0

1

R

0

R

0

1

0

R

R

10

Hašpl František

1575 

1

R

R

0

R

R

.

0

R

.

1

11

Langer Miroslav

1687 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Janota Jiří

1608 

0

.

0

0

+

R

.

0

.

.

.

13

Frajt Tomáš

1537 

.

.

.

.

.

0

.

0

.

.

.

14

Kobr Vladimír

1529 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

15

Vejsada Ondřej

1503 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Bernard Vladislav

1589 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠO Stavby mostů B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Smolka Josef

1875 

0

0

1

0

0

0

1

0

R

.

R

2

v Kottek Eduard

1865 

1

0

.

R

1

0

0

1

1

0

0

3

Kočí Martin

1859 

R

R

0

0

R

0

0

.

1

1

0

4

Herdin Stanislav

1824 

R

R

R

-

.

.

R

0

R

R

0

5

Šimek Václav

1780 

1

1

1

0

1

0

1

0

1

.

.

6

Kuneš Vladimír

1779 

0

1

0

1

R

1

1

0

1

.

0

7

Píša Ivo

1777 

1

1

.

1

.

.

R

0

1

0

.

8

h Kühnl Eduard

1728 

.

1

.

1

1

.

1

R

R

0

.

9

Pilař Radek

1660 

R

.

0

.

.

0

.

.

.

0

R

10

Schmidt Karel

1631 

.

.

R

.

R

.

.

.

.

.

0

11

Vender Bohumil

1710 

.

.

.

.

.

R

.

.

.

0

0

12

Palla Ivan

1514 

.

.

R

.

R

R

.

R

.

.

.

13

Šebek Pavel

1601 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Viktoria Žižkov C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Vohnout Pavel

1990 

0

1

1

1

.

1

0

R

1

1

.

2

h Vít Martin

1943 

.

.

.

0

.

.

.

.

1

.

.

3

Štohanzl Nikola

1863 

0

0

1

.

0

1

0

1

0

0

0

4

Hromas Jan

1810 

0

1

R

R

.

R

1

1

0

R

R

5

Vitouš Milan

1858 

1

R

R

R

R

0

.

1

R

1

R

6

h Chromovský Hynek

1794 

0

0

0

1

-

0

0

0

0

1

1

7

Kafka Vladimír

1733 

.

0

.

0

.

0

.

.

.

.

.

8

Brndiar Pavel

1724 

0

1

R

1

1

0

1

1

.

1

1

9

Bludský Vojtěch

1769 

0

.

.

.

0

.

.

.

.

.

.

10

Pešek Lubomír

1875 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Hojer Jiří

1616 

0

R

R

0

0

1

0

.

0

1

0

12

Havlíčková Lenka

1736 

.

.

.

.

.

.

.

1

.

R

.

13

Vacovský Zbyněk

1760 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Kottnauerová Libuše

1722 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Kouba Stanislav

1566 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Šerák Zdeněk

1460 

.

.

0

.

0

.

1

.

1

.

0

17

Ksandr Jan

1434 

.

.

.

.

0

.

0

1

.

.

0

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.