soutěž družstev 2012-2013

Přebor Prahy - II. třída - skupina 21

pořadí                        1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11  12        

 1. ŠK ERA Pošt.spoř. E  XXX 6,5 4,5  3  5,5  4  5,5  5  7,5  5  3,5 6,5  11  8  1  2   25  56,5  postup       
 2. ŠO Stavby mostů A    1,5 XXX 2,5 4,5  3   5   5  5,5  6  5,5 6,5  7   11  8  0  3   24  52,0  postup       
 3. ŠK Smíchov B         3,5 5,5 XXX 3,5 4,5  4  5,5 3,5  6   6   6  5,5  11  7  1  3   22  53,5               
 4. Steinitz-Makabi A     5  3,5 4,5 XXX 4,5  4  3,5 4,5 4,5  3   5  7,5  11  7  1  3   22  49,5               
 5. ŠK Bohnice B         2,5  5  3,5 3,5 XXX 5,5  3  4,5  4  5,5 4,5  5   11  6  1  4   19  46,5               
 6. TJ Praga C            4   3   4   4  2,5 XXX  4   5   3  4,5 4,5 5,5  11  4  4  3   16  44,0               
 7. SK Oaza Praha D      2,5  3  2,5 4,5  5   4  XXX 3,5 2,5 4,5 4,5 4,5  11  5  1  5   16  41,0               
 8. Sokol Vršovice D      3  2,5 4,5 3,5 3,5  3  4,5 XXX  4  5,5 4,5  4   11  4  2  5   14  42,5               
 9. Sokol Kobylisy D     0,5  2   2  3,5  4   5  5,5  4  XXX 3,5  3  4,5  11  3  2  6   11  37,5               
10. ŠK Teplárna A         3  2,5  2   5  2,5 3,5 3,5 2,5 4,5 XXX  6   2   11  3  0  8    9  37,0  sestup       
11. TJ Praga D           4,5 1,5  2   3  3,5 3,5 3,5 3,5  5   2  XXX  5   11  3  0  8    9  37,0  sestup       
12. Holdia DP Praha D    1,5  1  2,5 0,5  3  2,5 3,5  4  3,5  6   3  XXX  11  1  1  9    4  31,0  sestup       

poznámka: název družstva je propojen se soupiskou s výsledky hráčů


Soupiska družstva Steinitz-Makabi A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Hnilo Jiří

2085 

1

1

R

.

R

.

.

.

.

.

0

2

Kindler Michal

-----

1

1

1

1

0

1

1

1

1

1

1

3

Steiner Juraj

1980 

0

R

1

R

0

R

1

0

R

1

R

4

Tepper Tomáš

1967 

R

.

1

.

.

.

.

.

.

1

.

5

Nepožítek Svatomír

1833 

R

1

.

0

.

.

0

0

.

.

0

6

Kühnmund Ivan

-----

0

1

1

1

1

0

R

R

R

R

0

7

h Pavlíčková Tamara

1775 

.

0

1

0

R

0

R

0

0

0

.

8

h Vít Zdeněk

1762 

1

R

.

.

R

1

1

R

1

R

R

9

Peter Jakub

1752 

.

0

1

0

.

1

R

1

1

1

1

10

Bányai František

1734 

.

.

.

1

R

1

.

1

0

0

.

11

h Šimáček Ivan

1472 

R

.

1

0

R

.

.

.

R

.

R

12

Stiefel Martin

-----

.

.

.

.

.

.

0

.

.

.

.

13

Petrov Miriam

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

h Wichs Šimon

-----

.

.

.

.

.

0

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK ERA Pošt.spoř. E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Královský Martin

2055 

1

0

.

1

.

.

1

R

R

1

.

2

Šindelář Pavel

2023 

1

0

.

1

.

.

0

1

.

1

.

3

h Fráňa Tomáš

1976 

1

R

0

.

R

R

1

1

R

1

1

4

Horák Jiří

1953 

R

0

R

0

0

.

R

R

.

.

0

5

Hadrava Jaroslav

1942 

1

0

1

R

R

R

0

.

R

1

1

6

Hykš Martin

1927 

.

.

R

.

R

.

.

0

.

.

.

7

h Chaloupka Martin

1898 

R

.

1

.

1

R

R

R

R

1

0

8

Charouz Jaroslav

1847 

R

1

1

1

1

1

1

R

.

1

1

9

Kouba Libor

1869 

.

.

.

.

.

.

R

.

R

R

.

10

h Talpa Pavel

1825 

1

R

.

+

.

1

.

+

.

+

.

11

Lexa Josef

1928 

.

.

.

.

1

0

.

.

.

.

.

12

Tlustý Viktor

1912 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Wadura Robert

1801 

.

.

.

+

.

1

.

.

R

.

.

14

Šteinfeld Jakub

1767 

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

-

15

Hrubčík Martin

1729 

.

1

.

+

1

R

.

.

R

.

R

16

Chrobák Martin

1660 

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

.

17

Král Jiří

1645 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Kozlová Lucie

1662 

.

.

R

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Černý Jan

1623 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Crawley Gregory

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Holdia DP Praha D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

c Turková Karolína

2014F

1

.

.

.

.

.

1

1

R

R

1

2

Kozák Martin

1922 

0

.

R

.

.

0

R

0

1

R

1

3

Katzer Radovan

1889 

.

.

0

.

.

1

R

R

0

R

R

4

Kučera Josef

1739 

R

0

0

0

R

0

R

0

1

0

0

5

Raček Pavel

1813 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

6

Kučera Tomáš

1757 

0

0

.

0

R

0

R

0

0

0

0

7

Kučera Jan

1587 

0

R

0

1

0

R

1

1

R

1

1

8

Crha Jaroslav

1722 

.

0

.

R

0

1

.

0

0

.

.

9

Werner Roman

1699 

R

.

.

0

1

0

1

.

1

0

0

10

Man Lukáš

1430 

.

.

0

.

0

.

.

0

.

.

.

11

Šafařík Stanislav

1466 

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

12

h Maceška Vladimír

1615 

0

0

0

.

1

1

1

.

.

0

0

13

Prášilová Dana

1601 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Kantor Lukáš

1842 

1

R

0

.

.

.

.

.

.

.

.

15

x Horák Eduard

1548 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Dvořák Jiří

1437 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Oaza Praha D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Štěrba Karel

1957 

R

1

0

.

R

1

1

R

.

R

R

2

Šebo Igor

1842 

1

1

R

0

1

.

0

R

1

R

R

3

Charvát Jiří

1829 

0

R

1

R

R

.

1

1

0

1

R

4

Vašíček Martin

1773 

R

R

0

1

.

0

0

1

.

0

R

5

Cuřín Richard

1859 

R

R

R

0

R

1

R

R

R

R

R

6

Peka Karel

1682 

.

R

.

1

.

1

.

R

R

.

.

7

Plesnivý Martin

1685 

0

R

.

1

0

R

R

.

R

.

.

8

Samec Jakub

1532 

.

0

.

0

0

0

.

0

-

R

R

9

Trnka Lukáš

-----

0

.

0

.

.

1

1

.

.

.

R

10

Dobiáš Daniel

1764 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

R

11

Tyle Petr

1561 

.

.

R

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Charvát Karel

1517 

.

.

.

.

0

.

.

.

0

.

.

13

Chytrý Lukáš

1520 

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

.

14

Němeček Miroslav

1430 

0

.

R

.

.

.

1

R

.

0

.

15

Němcová Karin

1588 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Němcová Kamila

1547 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Hrušková Aranka

1376 

.

.

.

1

0

0

.

.

.

.

.

18

Zeman Tomáš

1368 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Němcová Eva

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Engel Tomáš

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Teplárna A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Vimpel Jiří

1928 

R

R

1

-

R

R

0

R

R

0

0

2

Picek Miroslav

1919 

R

0

1

0

1

R

R

R

.

.

R

3

Kostlivý Miroslav

1913 

0

R

1

1

1

R

R

0

R

0

R

4

Hájek Jiří

1794 

1

1

1

0

0

0

R

0

R

0

1

5

Novák Josef

1766 

0

1

1

R

R

0

R

R

0

1

0

6

Rychtecký Pavel

1726 

0

R

R

0

R

1

0

R

R

1

R

7

Bednář Petr

1627 

1

0

R

0

R

0

0

1

R

.

0

8

Žigala Štefan

1595 

R

1

0

1

R

R

0

R

0

0

.

9

Vyskočil Rudolf

1699 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Košťálek Otakar

1512 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

11

Rosenbaum Ivo

1491 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Ďurčat Josef

1435 

.

.

.

.

.

.

.

.

0

0

0

13

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Smíchov B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Petrák Robert

2033 

.

0

R

1

1

.

0

0

.

1

.

2

Danilov Viacheslav

1991 

0

1

1

1

1

0

1

1

0

1

.

3

Ries Vilém

1905 

1

.

1

.

1

.

0

R

1

.

0

4

Terpstra Wiep

1935 

1

1

1

1

0

.

R

1

R

1

1

5

Gubin Oleg

1797 

0

0

1

1

1

R

1

1

R

0

R

6

Lener Jaroslav

1782 

0

.

0

.

-

1

.

.

.

.

.

7

Limberský Pavel

1802 

.

0

.

.

.

.

R

.

.

.

R

8

Vandas Karel

1739 

0

.

.

0

R

1

0

0

.

0

R

9

Melzer Jan

2054 

1

.

1

.

1

.

.

.

R

.

.

10

h Minasjan Garegin

1833 

.

.

.

.

.

.

R

.

+

1

1

11

Pokorný Pavel

1831 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Kubeša David

1707 

.

R

.

R

.

.

.

.

.

.

.

13

Bainhofner Jiří

1678 

R

.

.

.

.

0

.

1

.

1

.

14

h Bobek Daniel

1767 

.

R

R

.

.

.

.

1

1

.

1

15

Hroděj Karel

1644 

.

1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Trčka Bohdan

1589 

.

.

.

R

.

0

.

.

.

1

.

17

Školoud Miroslav

1624 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Hlaváček Bedřich

1571 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Veselský Jan

1650 

.

.

.

1

.

0

.

.

1

.

0

20

Čulík Tomáš

1448 

.

.

.

.

.

1

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Vršovice D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Horyna Josef

1840 

1

.

.

R

R

0

0

R

R

R

1

2

Kaiser Rudolf

1944 

0

0

0

.

R

R

0

.

0

.

R

3

Rakušan Dan

1928 

.

.

R

R

-

.

1

.

1

R

R

4

Wiener Richard

1916 

0

1

R

.

1

.

R

0

0

0

0

5

Karkuš Dušan

1906 

1

0

0

0

0

-

R

0

1

1

1

6

Pokorný Jan

1930 

.

.

.

.

1

R

0

.

R

.

R

7

Mikšátko Miroslav

1895 

.

.

.

R

1

-

.

R

.

R

.

8

Nentvich Libor

1809 

1

R

R

1

R

R

.

.

.

.

.

9

Král Petr

1905 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

10

Kudela Stanislav

1853 

1

0

R

R

.

0

R

1

1

R

1

11

Fiala Jan

1852 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Šaur František

1820 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Zeman Jiří

1647 

0

R

R

0

.

1

1

R

0

.

1

14

Novák Karel

1848 

.

R

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Hýbl Vladislav

1801 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Hataš Oldřich

1742 

R

1

R

1

.

.

.

R

.

1

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Praga C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Paulovič Milan

1889 

R

1

.

0

R

R

0

0

R

R

R

2

Dvořák Alois

1945 

R

0

1

R

.

R

0

1

R

R

.

3

Hála Martin

1888 

1

0

R

R

R

1

0

1

R

R

R

4

Vítek Jan

1856 

.

1

R

0

R

0

R

R

R

1

R

5

Slavík Petr

1834 

0

1

1

R

R

0

1

1

R

1

R

6

Novotný Miroslav

1786 

.

R

R

0

R

1

R

.

R

0

.

7

Radics Robert

1771 

1

R

R

1

0

1

1

R

R

1

R

8

Němeček Jaroslav

1741 

1

0

R

0

R

R

0

0

.

1

R

9

Chaloupka Josef

1765 

0

.

R

.

0

.

.

0

.

.

.

10

Istel Oldřich

1705 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Hála Richard

1661 

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

R

12

Dolejší Zbyněk

1762 

R

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

13

Bečvář Pavel

1736 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Soběslavský Vladimír

1653 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Erneker Josef

1596 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Kobylisy D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Plašil Petr

1984 

R

.

R

R

R

R

.

.

0

0

0

2

Barotek Martin

1973 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

3

Volejník Pavel

1949 

.

R

0

R

R

R

.

.

R

0

0

4

Kubík Jaroslav

1928 

0

1

0

1

R

R

0

0

R

0

R

5

v Viktorin Tomáš

1926 

.

.

0

R

.

.

.

.

.

.

1

6

Strnad Jakub

1863 

1

R

0

0

R

R

R

R

.

0

1

7

Srostlík Zdeněk

1764 

R

0

1

R

R

R

0

.

.

0

.

8

Brenner David

1734 

R

0

0

.

1

.

1

.

1

0

0

9

Kostroun Petr

1947 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Kaftan Petr

1842 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Jančařík Antonín

2074 

1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Svíženský Luboš

1898 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Šárek Pavel

1926 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Gašpar Zdeněk

1800 

.

.

.

.

.

.

.

1

0

.

.

15

Sochor Tomáš

1662 

1

R

R

1

R

0

R

R

0

R

1

16

Hampel Rudolf

1678 

1

.

.

.

.

R

1

0

1

.

.

17

Brejcha Blahomír

1655 

.

1

.

.

1

1

0

0

R

.

1

18

Slovák Kilián

1540 

.

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

19

Ostrý Michal

1412 

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Praga D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Ťoupal Josef

1899 

0

0

0

0

R

R

1

0

0

0

0

2

Felcman Jiří

1878 

1

0

.

0

R

R

.

1

R

0

1

3

Papírník Milan

1810 

R

R

.

0

+

0

R

0

0

0

.

4

h Hamral Čestmír

1786 

1

R

0

0

0

1

.

0

0

R

0

5

Bartoň Milan

1789 

1

R

0

1

1

1

1

R

0

1

1

6

Kukal Robert

1728 

R

R

0

R

0

.

0

R

R

R

0

7

h Uher Eduard

1711 

1

R

0

R

0

0

R

R

R

0

+

8

Strakoš Tomáš

1720 

0

.

R

0

R

0

0

.

.

.

.

9

Kuchta Jiří

1685 

.

.

R

.

.

.

1

.

.

.

R

10

Gottlieb Miroslav

1692 

.

1

1

.

.

R

.

1

0

.

.

11

Joza Tomáš

1594 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

1

.

12

Krieger Miroslav

1556 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Žurman Jaromír

1473 

.

.

.

.

.

.

+

.

.

.

+

14

Hála Slavoj

1530 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Flusser Michal

1538 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Skákal Stanislav

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠO Stavby mostů A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Ševčák František

2107 

0

1

1

.

0

1

1

1

1

R

1

2

Fuka Miroslav

2062 

.

.

.

+

.

R

.

R

.

.

0

3

Židů Jan

1995 

.

1

.

1

0

+

.

0

.

.

R

4

Hoskovec Josef

1944 

0

R

.

.

0

R

.

.

R

R

.

5

Červenka Petr

1945 

0

1

R

0

1

.

.

R

1

.

1

6

h Boháč Jaroslav

1841 

R

1

.

1

0

+

1

1

1

0

1

7

Doktor Pavel

1870 

0

.

0

R

.

R

1

.

1

R

R

8

Kottek Eduard

1865 

R

R

.

1

+

1

R

1

R

R

0

9

Žert Richard

1960 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

10

Kočí Martin

1859 

.

+

1

.

R

.

.

.

R

.

.

11

Herdin Stanislav

1824 

R

+

R

1

.

.

0

+

1

R

R

12

Kuneš Vladimír

1779 

.

.

1

.

0

.

.

+

.

.

.

13

Pilař Radek

1660 

0

.

R

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Vender Bohumil

1710 

.

.

.

.

.

.

R

.

.

.

.

15

Palla Ivan

1514 

.

.

R

.

.

.

0

.

.

.

.

16

Šebek Pavel

1601 

.

.

.

0

.

0

1

.

.

0

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Bohnice B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Petras Milan

2032 

0

1

1

1

R

R

0

1

R

R

1

2

Brož Zdeněk

1941 

0

0

R

.

R

R

.

0

.

R

0

3

Kusalík Roman

1971 

1

1

0

.

1

R

1

1

R

1

R

4

Hřebíček Petr

1902 

R

.

R

R

1

R

0

.

R

R

R

5

Šašinka Jiří

1898 

.

.

.

.

.

.

1

1

1

R

R

6

Čižmár Štefan

1763 

R

R

0

R

0

.

.

R

R

R

.

7

Doležel Jan

1629 

.

.

.

.

.

R

R

R

R

R

0

8

h Sedlák Josef

1801 

1

1

0

1

1

1

R

R

1

1

0

9

Bosák Zdeněk

1826 

.

.

.

R

.

R

.

0

.

.

.

10

Šrol Pavel

1822 

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

11

Caha Rostislav

1878 

.

.

.

.

.

.

.

.

1

.

.

12

Čižmárová Zdena

1589 

0

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

13

Čižmárová Zuzana

1484 

.

R

0

1

0

.

.

.

.

.

.

14

Chmelař Josef

1506 

.

R

.

.

.

0

0

.

.

.

.

15

Hampl Bohumil

1516 

R

.

.

.

+

.

.

.

.

.

.

16

Kadlec Rudolf

1428 

.

0

R

.

.

.

0

.

.

.

1

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.