soutěž družstev 2012-2013

Přebor Prahy - I. třída - skupina 12

pořadí                        1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11  12        

 1. TJ Bohemians D       XXX  5  5,5 3,5  4   5  4,5 4,5 4,5 4,5 5,5  5   11  9  1  1   28  51,5  postup       
 2. ŠO TJ Dukla Praha B   3  XXX 5,5  2  5,5 6,5  5  6,5 4,5 6,5  6  4,5  11  9  0  2   27  55,5               
 3. SK Loko Radlice A    2,5 2,5 XXX 5,5 4,5  4  5,5 4,5 4,5 4,5  5  5,5  11  8  1  2   25  48,5               
 4. ŠK ERA Pošt.spoř. D  4,5  6  2,5 XXX 2,5  5   6  6,5  4   4  5,5 5,5  11  7  2  2   23  52,0               
 5. ŠO TJ Dukla Praha C   4  2,5 3,5 5,5 XXX  5  4,5  6   4  4,5  6   6   11  7  2  2   23  51,5               
 6. ŠK PORG B             3  1,5  4   3   3  XXX 3,5  5  5,5  6  5,5 4,5  11  5  1  5   16  44,5               
 7. SK Oaza Praha C      3,5  3  2,5  2  3,5 4,5 XXX  6  4,5 4,5  2  4,5  11  5  0  6   15  40,5               
 8. USK Praha A          3,5 1,5 3,5 1,5  2   3   2  XXX 4,5  5   4   5   11  3  1  7   10  35,5               
 9. SK LISA A            3,5 3,5 3,5  4   4  2,5 3,5 3,5 XXX  5   2   5   11  2  2  7    8  40,0               
10. TJ Praga B           3,5 1,5 3,5  4  3,5  2  3,5  3   3  XXX 5,5  6   11  2  1  8    7  39,0               
11. Sokol Vyšehrad E     2,5  2   3  2,5  2  2,5  6   4   6  2,5 XXX 3,5  11  2  1  8    7  36,5               
12. Sokol Kobylisy C      3  3,5 2,5 2,5  2  3,5 3,5  3   3   2  4,5 XXX  11  1  0 10    3  33,0  sestup       

poznámka: název družstva je propojen se soupiskou s výsledky hráčů


Soupiska družstva ŠO TJ Dukla Praha C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Pták Pavel

2116F

R

R

R

1

1

R

0

R

R

1

R

2

Šiktanc Petr

2163F

1

R

R

0

0

1

R

0

R

0

1

3

Nečada Martin

2137F

R

R

R

1

R

1

R

1

R

R

0

4

Krutina Ivan

2029F

R

1

1

0

R

0

R

1

R

0

0

5

h Kasalický Petr

2028F

R

R

R

0

0

R

.

R

1

1

R

6

Sýkora Petr

1964F

1

0

1

1

0

1

0

0

R

R

1

7

Sakař Miloš

2030F

1

1

1

1

1

1

.

1

1

1

0

8

Matyska Jiří

1944F

1

R

1

R

R

1

0

1

1

0

1

9

Světlý Jiří

1952F

.

.

.

.

.

.

1

.

.

.

.

10

Naď Boris

1815F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Staněk Václav

1645F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Praga B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Háse Pavel

2100F

.

R

R

1

0

.

.

0

.

.

.

2

v Krňávek Lubomír

2219F

0

.

1

1

.

.

1

.

.

R

.

3

v Březovský Milan

2078F

1

R

1

1

R

R

0

1

0

R

R

4

Krischke Arnold

2066F

.

R

1

.

0

R

R

0

R

R

R

5

Kůs Petr

2006F

.

.

.

.

.

.

R

.

.

R

R

6

Šrámek Jiří

1923 

0

.

.

.

.

.

.

0

0

.

0

7

h Omelka Antonín

1953F

.

0

.

.

0

1

1

.

0

.

.

8

Padevět Pavel

1875F

.

R

R

R

R

0

0

0

R

R

R

9

Ťoupal Josef

1772F

.

1

.

0

.

R

.

0

0

R

R

10

Havelka Michal

1905F

-

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Hála Martin

1888 

R

0

1

1

1

R

0

R

R

.

.

12

Paulovič Milan

1893F

R

R

R

R

R

R

.

.

.

R

R

13

Kukal Robert

1728 

R

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Radics Robert

1742F

R

.

R

R

1

0

-

0

R

R

R

15

Staněk Bohuslav

1780 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Slavík Petr

1833F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Vyšehrad E

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Kalivoda Jaroslav

2119F

R

0

R

.

.

1

0

R

.

R

R

2

Šišák Richard

2084F

.

R

R

0

R

1

0

0

0

.

R

3

Hašpl Miroslav

2045F

R

1

R

0

0

1

R

1

R

1

.

4

v Doležal Martin

2039F

R

.

.

0

0

0

1

0

R

R

1

5

c Sargsyan Karen

1957F

.

1

0

.

0

.

.

1

0

0

.

6

Šlechta Karel

1940F

0

1

R

R

1

1

R

0

0

R

.

7

Novotný Josef

1907F

R

1

0

1

1

R

R

R

R

0

0

8

Kyselka Daniel

1826F

0

R

0

0

1

R

0

.

0

.

-

9

Šneiberg Kryštof

1992F

.

1

0

R

.

+

R

.

R

0

-

10

Klupka Ondřej

1891 

R

.

.

R

0

.

.

1

.

0

R

11

Růžička Ondřej

1892F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Král Radovan

1865 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Muzikář Martin

1869F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

-

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Oaza Praha C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Strnad Václav

2108F

.

0

.

.

1

.

.

1

.

.

R

2

h Pirklová Hana

2088F

1

1

R

0

R

0

1

0

R

R

1

3

v Čmiko Jakub

2027F

R

R

0

1

1

0

0

R

1

R

0

4

Sviták David

2021F

.

.

R

0

1

.

0

.

R

0

.

5

Bílek Martin

2012F

.

1

.

1

.

.

0

.

.

.

.

6

Němcová Karolína

1964F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

7

Netík Josef

1927F

0

0

R

.

R

.

R

.

R

.

1

8

Tyle Vladimír

1919F

0

R

1

.

0

0

1

.

1

R

R

9

v Vedral Oldřich

2293F

0

.

1

1

.

1

1

.

1

1

.

10

x Forman Miroslav

2070F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Rakintsev Serhiy

-----

0

0

.

.

R

0

1

0

1

0

1

12

Vašíček Martin

1773 

.

R

.

0

.

R

.

.

R

.

R

13

Němec Václav

1871F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Plesnivý Martin

1690F

.

.

1

.

.

R

.

1

.

R

.

15

Poppr Marián

1676 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Voršilka Jiří

1674 

R

.

0

0

0

.

.

.

.

0

.

17

Maštalíř Josef

1608 

.

.

.

R

.

.

.

0

.

.

.

18

Tyle Petr

1561 

0

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

19

Charvát Karel

1517 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Rakintsev Viktor

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Loko Radlice A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Rozkovec Hynek

2107F

R

R

R

1

0

R

1

0

1

R

R

2

Ševčák František

2099F

0

1

0

0

1

R

1

1

1

0

0

3

h Hadžala Daniel

2066F

1

1

R

1

R

0

R

R

R

0

0

4

Zdeněk Petr

2094F

1

R

R

R

R

1

0

1

1

0

R

5

h Koper Štefan

2031F

1

R

0

0

1

R

R

0

0

1

R

6

Novák Václav

2062 

.

1

R

1

1

R

R

1

.

1

0

7

Procházka Bedřich

2004 

0

0

R

.

.

R

1

+

R

1

0

8

Vaněček Stanislav

1898F

R

1

0

R

0

1

R

+

R

1

1

9

h Hájek Jiří

1870F

0

.

.

.

R

.

.

.

1

.

.

10

Frouz Petr

1871F

.

.

.

R

.

.

.

.

.

.

.

11

Štefek Radim

1768 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Štěpán David

1659 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva USK Praha A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Veselský Michal

2085 

0

0

1

1

R

R

0

R

R

R

R

2

Strahl Jiří

2005 

0

1

R

0

1

0

1

1

0

1

0

3

Macháček Otakar

1932 

R

1

0

0

0

0

R

0

R

1

R

4

h Obrázek Karel

1912F

.

0

.

.

.

1

.

1

R

.

0

5

Vass Peter

1903 

.

R

0

1

R

R

R

0

0

1

+

6

h Matouš Rudolf

1881F

R

R

.

R

1

.

0

1

.

0

+

7

h Řehák Jiří

1825F

R

.

0

0

R

0

1

R

0

0

+

8

Vogl Milan

1863 

.

.

.

.

.

0

1

.

.

.

.

9

Bříza Miloš

2059F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

h Smižanský Jozef

1911F

0

0

0

0

.

0

.

.

0

.

.

11

Kvasnička Ladislav

1757F

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

12

Fuchs Lukáš

1795 

0

.

0

.

R

.

+

0

.

.

+

13

Procházka Ivan

1786 

0

.

.

.

R

.

.

.

R

.

.

14

Dvořák Aleš

1717 

.

0

.

.

.

.

.

.

.

0

.

15

Veselý Jaroslav

1767 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

16

Aliyev Ilkin

1742 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Košař Milan

1734F

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Soukup Karel

1889 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Formandl Antonín

1758 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Doležalová Irena

1828 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠO TJ Dukla Praha B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Bauma Jiří

2189F

1

R

1

0

R

1

1

1

1

R

R

2

Novotný Jaroslav

2192F

1

0

R

1

R

R

R

0

R

R

1

3

v Muroň Miroslav

2177F

R

1

1

0

R

0

R

1

R

1

1

4

Němec Igor

2111F

R

R

1

.

0

R

R

1

1

.

R

5

Soukal Rudolf

2024F

R

1

R

0

0

R

1

1

1

R

R

6

Pospěch Radim

2009F

1

R

1

0

.

1

1

1

R

0

1

7

Brát Jiří

1968 

1

R

.

.

0

0

0

R

1

.

.

8

h Novák Vítězslav

1967F

.

R

1

R

R

.

+

.

.

1

1

9

Dolínek Vladimír

1992F

1

.

R

R

1

1

.

1

R

R

0

10

Červenka Jan

1958F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Kolář Dan

1906F

.

.

.

0

.

.

.

.

.

1

.

12

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK PORG B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Sharashenidze Akaki

2351F

R

1

0

.

1

1

1

R

1

R

R

2

v Krátký Jiří

2167F

.

0

R

R

.

1

.

1

R

.

.

3

Matocha Pavel

1998F

1

.

.

0

0

0

R

0

1

0

0

4

Klaus Jan

2028F

0

0

0

1

R

0

.

.

1

R

1

5

Špaček Michal

2029F

0

1

0

1

R

R

0

0

R

1

0

6

Budinský Petr

2020F

0

R

.

0

R

0

R

R

1

R

.

7

Cantier Jean-Francoi

1986F

1

R

R

R

0

0

1

1

R

1

R

8

Klaus Václav

1939F

R

1

0

R

R

.

1

0

R

1

0

9

Čermák Luděk

1929F

.

1

.

1

0

.

.

.

.

.

.

10

Prachař Josef

1952F

1

.

0

.

.

.

.

.

.

1

R

11

Ruzyak Pavel

1975F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Vozábal Petr

1906 

.

.

.

.

.

R

.

.

.

.

.

13

Trochta Vojtěch

1833 

.

.

R

.

.

.

R

.

.

.

.

14

Habart Šimon

1490 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Mihál Sergej

-----

.

.

.

.

.

.

1

0

.

.

1

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK ERA Pošt.spoř. D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Hruška Jan

2105F

0

.

0

1

.

R

1

0

.

R

R

2

Šplíchal Petr

2046F

R

R

R

0

0

R

0

R

R

R

R

3

h Vala Filip

2074F

1

0

.

1

.

R

1

.

R

.

.

4

h Hula Lukáš

2094F

.

.

.

.

1

1

.

0

R

.

0

5

c Jaščenko Olga

2195F

1

.

1

1

R

.

1

R

R

R

1

6

Miskolczi Vítězslav

2085F

1

0

1

1

.

.

0

.

.

.

.

7

Zeithamel Radek

2079F

.

R

.

.

.

.

.

.

.

.

.

8

Gáj Miloš

2005F

1

.

1

R

R

0

R

+

.

R

+

9

Popper Tomáš

1970F

R

R

1

R

R

1

R

+

.

R

+

10

Fišer Jiří

1937F

1

0

1

1

1

1

R

1

0

R

R

11

Hruška Pavel

1965F

.

1

1

.

.

1

.

0

R

R

.

12

h Peltan Zdeněk

2073F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

+

13

Kozel Miroslav

1827F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Kouba Libor

1843F

.

0

.

.

R

.

.

.

0

.

.

15

Čížek Martin

1986F

.

.

.

.

1

.

.

.

0

.

.

16

Hadrava Jaroslav

1915F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Hykš Martin

1934F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Charouz Jaroslav

1726F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Bohemians D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Šmíd Miroslav

2126F

R

1

R

0

R

0

0

1

R

0

R

2

v Korsa Jindřich

2137F

R

0

1

1

R

0

1

1

1

1

R

3

Matějka Petr

2117F

R

R

R

1

R

1

0

0

0

R

R

4

Daniel Martin

2081F

1

0

R

.

.

1

0

1

R

1

1

5

Lampíř Tomáš

2045F

R

1

1

0

1

R

1

1

0

0

R

6

Drahorád Daniel

2008F

1

.

.

.

1

1

R

R

1

R

R

7

Nosek Filip

2033F

R

R

R

R

1

.

.

.

.

0

.

8

Petr Jan

2033F

.

.

.

1

.

1

.

.

.

.

.

9

Franěk Jan

1969F

.

.

R

.

R

.

R

.

1

1

.

10

Buchl Marek

1915F

.

1

.

1

0

R

R

R

R

.

R

11

h Petruň Milan

1911F

+

R

1

0

.

.

.

.

.

.

R

12

Barabas Aleš

1887F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Havrdová Lenka

1893F

.

.

.

.

.

.

.

0

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK LISA A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Papáček Štěpán

2281F

.

.

.

.

.

0

.

.

.

1

.

2

h Richtrová Eliška

2216F

.

.

.

.

.

.

.

1

.

.

R

3

c Profant Tibor

2200F

.

1

.

0

.

R

0

.

R

R

0

4

Dvořák Ludvík

2148F

1

R

R

.

R

1

R

R

0

0

1

5

Smutný Jan

2168F

0

0

1

1

0

R

1

1

1

1

1

6

Mezovský Stanislav

2020F

1

0

.

0

.

R

R

R

.

0

R

7

Krejbich Miloslav

2006F

+

0

R

R

1

0

0

-

.

1

.

8

Kučera Jan

1955F

R

.

R

1

R

.

0

-

R

R

.

9

Eckstein Michael

1985F

R

0

.

0

.

1

.

0

.

1

0

10

Bébr Jan

1938F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Pergner Jiří

1931F

.

R

0

R

0

0

.

.

1

.

1

12

h Sedláček Jan

1916F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

13

Hulec Vladimír

1882F

.

.

.

.

.

.

R

.

0

.

.

14

Poš Jiří

1905F

R

.

0

R

.

.

0

.

0

.

.

15

Krumphanzl Vlastimil

1816 

R

.

0

.

R

.

.

.

.

.

.

16

Richtr Tomáš

1729 

.

0

1

.

R

.

.

1

R

.

.

17

Hladký Miroslav

1702F

.

.

.

.

R

.

.

.

.

.

.

18

Izzo Pierfrancesco

1673 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Kobylisy C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Žemlička Vít

2050F

R

.

R

R

R

R

0

.

.

.

R

2

Kubíková Alena

2095F

.

.

0

1

1

R

1

.

.

0

1

3

c Zvariková Alexandra

2029F

0

R

0

0

.

.

1

0

.

.

.

4

Málek Martin

2043F

R

1

0

0

1

R

1

0

0

R

R

5

Plašil Petr

2003F

R

.

R

1

1

.

R

1

0

1

.

6

Grus Jan

2043F

R

0

.

.

.

.

0

0

R

0

.

7

Pařízek Vojtěch

1682F

0

.

0

R

0

.

.

0

0

.

.

8

Viktorin Tomáš

1954F

0

R

.

.

0

0

0

R

1

1

.

9

Žďánský Jindřich

2045F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Barotek Martin

1959F

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Kovář Petr

1940F

.

R

R

R

.

1

.

.

R

0

.

12

Volejník Pavel

1962F

.

R

.

.

0

.

.

.

.

R

.

13

Kubík Jaroslav

1958F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Kostroun Petr

1925F

.

.

.

0

.

.

0

.

.

0

.

15

Kaftan Petr

1846F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Šárek Pavel

1926 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Svíženský Luboš

1891F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Srostlík Zdeněk

1764 

0

.

R

.

1

0

.

R

R

.

1

19

Brenner David

1734 

.

.

.

.

.

0

.

.

.

.

.

20

Binder Jan

1701F

.

R

.

.

.

0

.

1

0

.

.