soutěž družstev 2012-2013

Přebor Prahy - I. třída - skupina 11

pořadí                        1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11  12        

 1. TJ Pankrác D         XXX  3  4,5 5,5 4,5 4,5  6  6,5  5   5   5  6,5  11 10  0  1   30  56,0  postup       
 2. Holdia DP Praha C     5  XXX  5  3,5 5,5 4,5 4,5 4,5 5,5  5   7  5,5  11 10  0  1   30  55,5               
 3. ŠK Smíchov A         3,5  3  XXX  5   4   6   5   7  5,5  7   7  4,5  11  8  1  2   25  57,5               
 4. SK Loko Praha B      2,5 4,5  3  XXX  5   4  5,5  4   6  3,5  5  4,5  11  6  2  3   20  47,5               
 5. SK Oaza Praha B      3,5 2,5  4   3  XXX  4  4,5  5  4,5 5,5 2,5  5   11  5  2  4   17  44,0               
 6. ŠK Bohnice A         3,5 3,5  2   4   4  XXX 1,5 4,5  4  4,5 4,5 4,5  11  4  3  4   15  40,5               
 7. Sokol Vyšehrad D      2  3,5  3  2,5 3,5 6,5 XXX  3   5   3   6  6,5  11  4  0  7   12  44,5               
 8. ŠK Mahrla Praha B    1,5 3,5  1   4   3  3,5  5  XXX  5   4   4  3,5  11  3  2  6   11  38,0               
 9. ŠK Černý Baron A      3  2,5 2,5  2  3,5  4   3   3  XXX 4,5 5,5  5   11  3  1  7   10  38,5               
10. ŠO TJ Dukla Praha D   3   3   1  4,5 2,5 3,5  5   3  3,5 XXX 5,5  4   11  3  1  7   10  38,5               
11. Viktoria Žižkov B     3   1   1   3  5,5 3,5  2   4  2,5 2,5 XXX  6   11  2  1  8    7  34,0  sestup       
12. SK Motorlet A        1,5 2,5 3,5 3,5  3  3,5 1,5 4,5  3   4   2  XXX  11  1  1  9    4  32,5  sestup       

poznámka: název družstva je propojen se soupiskou s výsledky hráčů


Soupiska družstva ŠK Mahrla Praha B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Pochinkov Andrey

2164F

.

1

0

R

0

0

1

0

R

1

R

2

h Gdovin Ján

2062F

0

.

1

1

R

0

1

R

R

1

.

3

c Festa Samuele

2047F

R

1

.

0

.

R

.

1

1

1

1

4

Čejková Miroslava

2082F

.

R

+

R

.

0

1

1

1

R

0

5

Strnad Josef

1983F

0

0

1

0

R

.

0

1

R

.

0

6

h Kameník Robert

1972F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

7

h Němec Stanislav

1902F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

8

Lavrinčík Pavel

1874F

R

R

0

1

0

0

R

1

.

0

R

9

Vrkoč David

2060F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Rývová Anna

1958F

0

.

R

R

.

.

R

R

.

R

.

11

Skřivan Jiří

1855 

R

1

.

0

0

R

.

0

0

1

0

12

Shatnev Evgeny

1790 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Mahrla Josef

1763 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Fejfar Petr

1681 

R

0

.

.

R

0

.

.

0

0

+

15

Jakuš Lubomír

1561 

+

0

.

.

0

0

.

.

0

.

0

16

Souček Ivo

1391 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Loko Praha B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Samiec Pavel

1955F

1

0

1

1

.

0

0

R

1

0

R

2

Holub Jan

2084F

1

0

R

.

0

0

.

.

1

0

1

3

v Sedláček Tomáš

2105F

.

R

.

.

0

.

.

.

1

R

R

4

Kamlach Miroslav

2102F

R

1

R

R

R

R

.

R

R

1

0

5

Pavlíček Petr

1995F

.

R

R

0

R

0

0

R

.

1

R

6

Tejkal Jiří

1964F

.

0

1

R

1

R

0

0

1

R

1

7

Borl Jiří

1985F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

8

h Bárta Miroslav

1952F

1

1

1

0

1

0

1

R

1

.

1

9

h Hrobař Vlastimil

1910F

R

.

.

1

.

R

1

R

.

.

.

10

Siggelkow Axel

-----

.

.

R

1

.

1

1

1

0

1

1

11

h Krejbich Miloslav

2006F

.

.

.

.

R

.

.

.

.

.

.

12

Haškovec Cedrik

1956 

0

.

.

.

.

.

0

.

.

.

.

13

Staněk Václav

1849F

.

1

0

R

R

.

.

0

.

.

.

14

Čuchna Martin

1882 

R

.

.

.

.

.

0

.

.

.

.

15

Němec Milan

1990 

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

.

16

h Náplava Michal

1749 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

17

Čebiš Petr

1922F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Svoboda Zdeněk

1715F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Katsianikos Konstant

1688 

R

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Krajl Zdeněk

1754 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Motorlet A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Maršálek Josef

2071F

-

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2

Schmid Jaroslav

2045F

0

0

1

0

0

R

0

1

1

1

R

3

Záruba Antonín

2063F

R

.

0

R

1

R

.

0

.

.

.

4

Píšek Milan

1930 

.

.

.

.

R

R

.

.

0

.

-

5

Galandauer Jan

2019F

0

0

-

1

0

1

0

1

R

0

0

6

Tůma Jiří

1896 

0

R

0

R

R

0

R

+

-

0

R

7

Nepustil František

1915F

R

R

1

1

R

.

.

.

R

.

0

8

Pinkas Jiří

1865 

R

1

R

0

R

R

R

R

R

R

0

9

Kopecký František

1867 

0

.

.

0

.

R

0

.

.

0

.

10

Císař Jiří

1799 

.

.

.

R

0

.

R

.

R

0

1

11

Štěpánek Josef

1789 

.

0

+

.

.

0

.

0

+

1

R

12

Patka Milan

1751 

.

.

+

.

.

.

.

.

.

R

.

13

Hrubý Jan

1743 

.

.

.

.

.

.

0

.

.

.

.

14

Medek Karel

1682 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Bohnice A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Valeš Václav

2180F

0

R

R

R

1

.

1

1

-

R

R

2

Hořínek Karel

2045F

R

0

0

0

1

R

1

0

0

0

R

3

Petras Milan

2025F

0

.

R

1

R

R

0

R

0

.

.

4

Ursta Lubomír

2015F

0

.

R

R

R

R

0

0

R

1

R

5

Omelka Antonín

1953F

1

0

0

1

0

0

R

.

1

R

R

6

Vlček Dalibor

1975F

R

0

1

0

0

1

1

R

R

.

R

7

Dlouhý David

1872F

R

0

1

R

R

R

.

0

0

0

R

8

h Novák Milan

1966F

.

R

.

.

.

R

.

+

.

1

.

9

Kusalík Roman

1979F

1

R

1

1

.

1

R

R

.

1

R

10

Brož Zdeněk

1954F

.

0

.

.

R

.

.

.

.

.

.

11

Šašinka Jiří

1929F

.

.

.

.

.

.

0

.

.

.

.

12

Čižmár Štefan

1763 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

R

13

h Sedlák Josef

1801 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Hřebíček Petr

2143F

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Pankrác D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Vokoun Jan

2191F

1

.

0

R

1

1

1

0

0

0

R

2

v Jandovský Viktor

2159F

1

R

0

R

R

1

1

1

R

R

R

3

Mrkos Miroslav

2102F

.

.

1

R

R

R

R

R

1

0

R

4

h Vičar Petr

2086F

1

0

1

1

1

1

R

.

1

.

1

5

Melich Jindřich

2089F

R

1

1

R

.

R

1

1

0

1

R

6

Salač Jiří

2095F

1

.

1

1

1

1

R

.

1

1

1

7

Lizner Jaroslav

2040F

R

0

1

0

.

R

1

R

R

R

R

8

Lizner Milan

2000F

.

R

1

1

R

0

+

1

R

1

R

9

Nováček Josef

2160F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Hoffmann Rudolf

2077F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

11

Vrtal Vlastimil

1975F

0

0

.

.

1

.

.

.

.

R

.

12

Urbánková Eva

2098F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Možná Eva

1927F

.

R

.

.

.

.

.

-

.

.

.

14

Straka Jaroslav

1871F

0

R

.

.

+

.

.

R

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Smíchov A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Bujupi Fatmir

2116F

1

1

0

R

1

.

.

.

.

.

.

2

h Zdeněk Petr

2094F

1

R

R

.

1

1

1

0

+

1

R

3

Zanikov Konstantin

2110F

1

1

.

.

.

1

1

1

.

R

.

4

Kovář Josef

2057F

R

1

1

0

R

R

1

0

1

1

R

5

Petrák Robert

2059F

1

1

.

R

R

1

0

-

1

0

0

6

Krupička Josef

2042F

1

0

0

0

1

1

0

R

R

.

0

7

h Zikmund Daniel

1979F

1

0

.

1

1

R

0

1

0

0

0

8

Vandas Jakub

1973F

R

1

R

1

1

1

1

+

R

R

1

9

Melzer Jan

2071F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Danilov Viacheslav

1964F

.

.

R

.

.

.

1

.

1

0

.

11

Krupička Josef

1862F

.

.

0

1

1

1

.

.

1

.

1

12

h Drahotský Luboš

1871F

.

.

R

1

.

.

.

+

.

R

1

13

Ries Vilém

1906F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Šatánek Michal

1954 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Horáček David

1926 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Pokorný Pavel

1845F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠO TJ Dukla Praha D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Pospěch Roman

1992F

0

0

R

R

.

.

0

R

0

R

R

2

Mašek Jan

1945F

.

.

0

1

0

1

0

R

1

1

R

3

Dolínek Vladimír

1992F

0

1

1

0

1

0

0

R

R

0

R

4

Světlý Jiří

1952F

0

R

R

0

1

R

1

1

+

.

0

5

Červenka Jan

1958F

.

.

.

R

.

1

.

.

.

.

.

6

h Lýsek Lukáš

1814 

R

R

1

R

1

1

R

R

R

R

R

7

Richtr Karel

1717 

0

0

R

R

1

1

R

R

R

1

0

8

Přívozník Luboš

1666F

.

0

0

.

0

0

+

0

R

0

R

9

Malijevský Anatol

1734F

0

R

.

.

.

.

.

1

.

0

R

10

Volek Stanislav

1853F

.

.

.

.

1

R

.

.

.

.

.

11

Heřman František

-----

0

0

.

.

.

.

.

.

.

R

.

12

Baier Jan

1507 

R

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

13

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK Černý Baron A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Efler David

2210F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2

Novák Jindřich

2058F

0

0

R

1

0

R

1

1

0

0

R

3

Plášek Zdeněk

1990F

0

R

1

1

0

.

1

R

0

1

R

4

c Száraz Vojtech

1940F

0

.

.

.

.

0

1

.

.

1

R

5

Strnad Pavel

1926F

R

0

0

.

.

0

R

0

0

R

R

6

Kovář Jan

1957F

0

0

R

0

R

0

1

.

R

1

R

7

h Pataridis Janis

1864F

R

0

0

0

0

0

.

0

.

.

R

8

h Korol Jiří

2031F

1

1

R

R

.

1

0

.

0

.

.

9

Líčko Radek

1913 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Černý Richard

1917 

.

.

.

1

0

R

.

0

0

1

R

11

Pazdera Tomáš

1919 

.

1

1

.

1

1

0

0

1

.

.

12

Krňák Vladimír

1782F

1

0

+

.

0

.

1

R

.

0

R

13

Votava Miroslav

1874 

.

.

.

0

.

.

.

1

R

R

.

14

Puchmajer Pavel

1819 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Janda Jiří

1763 

.

.

.

0

0

.

.

.

.

.

.

16

Starý Rostislav

1667 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Hlavizna Vojtěch

1609 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Mokrycki Pavel

1514 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Žáček Martin

1370 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Holdia DP Praha C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Pachmann Aleš

2279F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2

Adámek Zdeněk

2254F

1

.

1

.

1

0

0

1

R

1

R

3

Šimeček Alexej

2131F

R

R

R

R

1

R

R

1

R

1

+

4

Pesr Jaromír

2062F

.

.

.

0

.

1

0

1

0

R

1

5

h Pečinka Martin

2087F

.

.

.

.

R

1

.

.

.

.

.

6

Tocháček Michal

2053F

1

1

0

1

1

R

.

1

0

.

R

7

Matějka Vladimír

1990F

.

.

1

1

1

R

1

R

R

0

1

8

h Hinz František

1894F

1

0

R

R

0

1

1

1

1

0

1

9

Kozák Martin

1922 

0

1

R

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Zimák Karel

1915F

R

R

.

.

.

.

.

.

1

.

0

11

c Turková Karolína

2014F

R

1

.

R

.

.

0

.

.

R

.

12

c Stojkovic Andreja

1973F

.

R

.

R

1

.

.

R

.

.

.

13

h Plicka Petr

1907F

.

.

1

.

1

1

1

1

1

0

R

14

Katzer Radovan

1889 

0

R

R

1

.

.

1

.

.

R

.

15

Plicka Jiří

1893F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Přibylová Růžena

1936F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Crha Jaroslav

1722 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Vyšehrad D

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Kalivoda Jaroslav

2119F

+

R

.

.

.

R

.

R

.

0

R

2

Domlátil Jiří

2092F

1

1

.

R

1

1

.

.

1

.

.

3

Doležal Martin

2039F

R

.

1

1

0

1

.

R

.

0

0

4

Horák Karel

2068F

1

1

1

R

.

1

1

0

1

0

R

5

Babiš Milan

1913 

.

1

0

1

.

1

R

0

0

.

1

6

Klupka Ondřej

1891 

1

1

0

0

0

.

1

.

1

R

R

7

Muzikář Martin

1869F

R

.

.

.

0

0

0

.

1

1

0

8

Horák Karel

1830F

R

R

0

0

0

R

0

1

1

R

0

9

Kyselka Daniel

1826F

1

.

.

0

1

0

.

R

.

0

0

10

Kadlec Adam

1804 

.

.

0

.

0

.

.

1

.

1

.

11

Heller Jan

1857 

.

R

.

0

.

.

1

.

1

.

.

12

Malý Petr

1683F

.

1

0

.

+

.

0

0

0

.

.

13

Vávra Václav

1615 

.

.

0

.

.

.

0

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Viktoria Žižkov B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Burdík Lubomír

2171F

.

.

R

.

.

0

.

.

.

R

.

2

Kalousek Zdeněk

1977F

0

1

.

R

0

1

.

.

0

.

R

3

Steimar Miroslav

2042F

0

1

1

R

0

R

0

0

0

1

0

4

h Kastner Vojtěch

1990F

R

R

.

R

.

0

.

0

.

R

1

5

Pačovský Martin

1955F

.

R

R

0

R

.

0

0

1

1

1

6

Táborská Veronika

2035F

0

.

R

.

R

.

0

0

0

R

.

7

Krutina Miroslav

2001F

R

0

.

R

0

0

R

.

.

.

R

8

Černý Josef

1909F

.

1

.

.

.

.

0

.

0

.

.

9

Bernášek Václav

2106F

.

.

.

.

.

0

1

.

.

.

-

10

h Čížek Ondřej

1870F

1

+

1

0

0

1

1

R

0

1

1

11

Pešek Lubomír

1875 

.

.

.

.

.

.

.

.

0

0

1

12

Štohanzl Nikola

1791F

.

.

.

.

.

.

0

.

.

1

.

13

Vitouš Milan

1845F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

h Kocourková Zuzana

1758F

R

+

.

1

0

R

.

.

1

.

.

15

Havlíčková Lenka

1736 

.

.

0

0

.

.

.

0

.

.

.

16

Kafka Vladimír

1733 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Vacovský Zbyněk

1733F

R

.

0

.

.

.

.

R

.

.

.

18

Brndiar Pavel

1724 

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

19

Hojer Jiří

1616 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Kouba Stanislav

1566 

.

.

.

.

0

.

.

0

.

.

.


Soupiska družstva SK Oaza Praha B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Dvouletý Pavel

2146F

1

1

0

0

1

1

.

.

1

R

R

2

Noha Michal

2022F

R

0

R

0

0

R

0

R

R

0

R

3

Štěrba Karel

1971F

1

R

R

1

R

0

0

.

0

R

1

4

Hollan Petr

1747F

.

R

R

1

1

.

1

R

0

.

1

5

Hollan Martin

1728F

.

1

0

R

R

.

1

1

1

.

1

6

Nový Filip

1819F

.

1

.

0

.

.

.

.

.

.

.

7

Jelínek Michal

1709F

.

R

0

1

R

.

R

1

0

.

.

8

h Prášek Vladimír

1835F

R

1

R

1

R

0

0

0

R

0

0

9

h Vavřík Jiří

2019F

1

.

1

.

.

.

.

R

R

R

0

10

Sviták David

2021F

.

.

.

.

1

R

R

.

.

0

.

11

Bílek Martin

2012F

.

.

.

.

.

R

.

.

.

.

.

12

Šebo Igor

1726F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Charvát Jiří

1828F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

14

Cuřín Richard

1859 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Dobiáš Daniel

1764 

.

.

.

.

.

.

1

.

.

1

.

16

Harašta František

1690 

R

.

.

.

.

0

.

0

.

.

.

17

Bílek Vlastimil

1647F

.

.

.

.

.

.

.

1

.

.

.

18

Samec Jakub

1532 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

19

h Nový Josef

1472 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Trnka Lukáš

-----

R

.

.

.

.

0

.

.

.

.

.