soutěž družstev 2012-2013

Přebor Prahy - Přeborová skupina (01)

pořadí                        1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11  12        

 1. ŠK ERA Pošt.spoř. C  XXX 5,5  4  2,5  5   3  4,5  6   7  6,5  7  5,5  11  8  1  2   25  56,5  postup       
 2. SK Loko Praha A      2,5 XXX  4   5  3,5  5  4,5  5   5   5  4,5 5,5  11  8  1  2   25  49,5  postup       
 3. Sokol Vyšehrad C      4   4  XXX 4,5 3,5  4   5   6  5,5 4,5 5,5  5   11  7  3  1   24  51,5               
 4. Sokol Kobylisy B     5,5  3  3,5 XXX  7  3,5  4   4  6,5  4  5,5 6,5  11  5  3  3   18  53,0               
 5. Viktoria Žižkov A     3  4,5 4,5  1  XXX 4,5  4   4   7  2,5  3  5,5  11  5  2  4   17  43,5               
 6. TJ Pankrác C          5   3   4  4,5 3,5 XXX  6  2,5  3  4,5  3  6,5  11  5  1  5   16  45,5               
 7. ŠK PORG A            3,5 3,5  3   4   4   2  XXX  4   5   5   6  6,5  11  4  3  4   15  46,5               
 8. Sokol Vršovice B      2   3   2   4   4  5,5  4  XXX 4,5 3,5 4,5 3,5  11  3  3  5   12  40,5               
 9. TJ Bohemians C        1   3  2,5 1,5  1   5   3  3,5 XXX 4,5  4  6,5  11  3  1  7   10  35,5               
10. DDM Praha 6 A        1,5  3  3,5  4  5,5 3,5  3  4,5 3,5 XXX  4   4   11  2  3  6    9  40,0               
11. TJ Praga A            1  3,5 2,5 2,5  5   5   2  3,5  4   4  XXX  3   11  2  2  7    8  36,0               
12. STS ChvojkoviceBrod  2,5 2,5  3  1,5 2,5 1,5 1,5 4,5 1,5  4   5  XXX  11  2  1  8    7  30,0  sestup       

poznámka: název družstva je propojen se soupiskou s výsledky hráčů


Soupiska družstva STS ChvojkoviceBrod

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Umanec Filip

2294F

.

1

R

1

0

0

1

1

1

R

0

2

h Černík Lukáš

2204F

0

.

.

.

.

.

-

0

.

.

.

3

Skřivánek Jan

2160F

.

.

1

.

.

.

1

.

.

.

R

4

h Jurek Miroslav

2117F

0

R

0

R

R

0

R

0

1

0

1

5

Kučera Tomáš

2047F

0

1

0

1

R

R

1

0

.

.

.

6

Kříž Pavel

2068F

0

0

R

0

0

0

-

0

1

0

0

7

h Jarrah Kamal

2053F

0

R

R

R

R

1

.

R

0

R

0

8

Hackel Luděk

2043F

R

0

0

0

0

R

.

0

0

R

0

9

Schuster Jan

1892F

.

.

.

0

0

0

0

.

1

0

0

10

Umancová Barbora

1850F

1

1

0

.

0

R

1

1

.

.

0

11

Pracht Martin

1776 

.

1

.

0

.

.

.

.

.

.

.

12

Marková Kateřina

1649 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Mikulík Tomáš

1614 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Praga A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Procházka Dalibor

2220F

0

0

R

-

.

0

R

1

+

0

1

2

Kubíková Hana

2145F

-

.

R

.

R

.

.

R

.

.

R

3

h Procházka Jiří

2132F

1

R

.

.

.

.

1

R

.

1

1

4

h Pesr Jaromír

2062F

.

.

0

0

0

0

.

0

.

.

R

5

Háse Pavel

2100F

R

0

0

R

0

0

R

.

.

0

.

6

Krňávek Lubomír

2219F

1

1

.

-

0

R

1

R

.

R

R

7

Březovský Milan

2078F

1

R

R

R

0

R

R

0

1

+

R

8

h Němec Milan

1990 

.

.

0

0

R

0

1

R

0

R

R

9

Krischke Arnold

2066F

.

1

1

.

1

R

R

R

0

0

R

10

Havelka Michal

1905F

.

.

.

.

.

.

.

.

R

1

.

11

Zeman Jiří

1891 

0

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Felcman Jiří

1764F

R

0

0

.

R

R

0

.

1

.

.

13

Papírník Milan

1810 

.

.

.

0

.

.

.

.

0

.

.

14

Novotný Miroslav

1786 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Istel Oldřich

1781F

.

0

.

0

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK ERA Pošt.spoř. C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

h Čech Pavel

2376F

1

R

.

.

1

1

R

1

1

1

R

2

c Škára Vladimír

2222F

.

.

.

.

.

.

R

.

1

0

1

3

v Pokorný Petr

2211F

R

1

R

+

0

R

R

R

R

R

1

4

Bartoš Jan

2199F

.

1

.

1

R

.

0

R

1

R

R

5

Hučín Jan

-----

.

.

.

R

.

R

.

.

.

.

1

6

Doležal Martin

2237F

.

1

.

.

.

.

1

.

.

.

.

7

Lamser Jan

2178F

R

1

0

+

R

R

1

.

.

.

.

8

c Jaščenko Olga

2195F

.

1

1

R

0

0

.

0

.

.

.

9

Bretšnajdr Vladimír

2277F

.

R

.

.

.

.

1

.

.

1

1

10

Hruška Jan

2105F

R

1

1

1

0

1

.

R

.

1

1

11

Miskolczi Vítězslav

2085F

R

.

R

.

R

R

.

R

R

.

.

12

Zeithamel Radek

2079F

0

.

.

.

0

.

.

1

.

.

.

13

Gáj Miloš

2005F

0

.

R

1

.

.

.

.

R

1

.

14

Královský Martin

2047F

.

.

.

1

.

.

0

.

.

.

.

15

Popper Tomáš

1970F

0

.

1

.

.

0

.

1

1

R

R

16

Šindelář Pavel

2007F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

Hruška Pavel

1965F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

Horák Jiří

1953 

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

.

19

Fišer Jiří

1937F

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

.

20

Lexa Josef

2005F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Vyšehrad C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Netušil Miloslav

2306F

.

R

1

.

R

.

0

0

.

R

1

2

v Filipi Štěpán

2130F

R

0

0

0

1

0

0

R

0

R

0

3

Řehák Martin

2096F

0

R

+

R

1

R

0

0

R

1

R

4

Illetško Jaroslav

2177F

0

R

R

.

1

R

1

1

R

1

R

5

Šturz Ota

2161F

+

.

R

.

1

R

1

1

.

1

R

6

Groh Jiří

2057F

.

R

.

0

.

1

.

.

0

.

.

7

v Lacina Filip

2067F

0

R

R

1

R

0

R

R

1

R

0

8

Rut Vojtěch

2086F

1

1

.

R

0

R

1

1

1

.

R

9

Domlátil Jiří

2092F

1

R

.

1

.

1

1

.

.

R

1

10

Hlavsa Petr

2065F

1

.

1

1

.

.

.

.

R

.

.

11

Laube Milan

2041F

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

.

12

Hašpl Miroslav

2045F

.

.

1

.

R

.

.

1

.

+

.

13

Novotný Josef

1907F

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

14

Zajíček Karel

1970 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva ŠK PORG A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

c Kochetkova Julia

2306F

.

.

.

R

1

1

R

.

.

1

R

2

Sharashenidze Akaki

2351F

1

R

1

.

R

1

R

1

R

1

R

3

Pačovský Jiří

2249F

R

1

.

1

R

1

R

.

0

.

.

4

Seifarth Robert

2175F

0

1

0

0

1

R

1

R

R

R

R

5

Krátký Jiří

2167F

.

0

R

1

R

R

.

1

1

R

.

6

Spurný Ondřej

2026F

1

0

R

0

1

1

0

0

0

R

R

7

Rous Daniel

2056F

.

R

0

1

1

R

0

0

0

.

.

8

Říman Václav

2043F

R

1

.

R

1

R

0

.

1

0

R

9

Kičmer Libor

1992F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Matocha Pavel

1998F

0

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

11

Klaus Jan

2028F

.

1

.

.

.

.

.

R

.

.

R

12

Špaček Michal

2029F

0

.

0

.

.

.

1

.

1

.

R

13

Budinský Petr

2020F

.

.

.

.

.

.

.

0

.

0

.

14

Cantier Jean-Francoi

1986F

R

.

0

.

.

.

.

0

.

R

R

15

Klaus Václav

1939F

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Viktoria Žižkov A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Táborský Rostislav

2242F

0

R

.

R

1

.

.

.

1

.

R

2

Kopecký Pavel

2223F

R

.

.

0

.

.

.

.

.

.

.

3

Burdík Lubomír

2171F

R

1

0

R

+

1

R

0

R

0

0

4

Jandečka Tomáš

2170F

.

0

R

1

1

1

0

R

R

0

R

5

Kotrba Tomáš

2121F

R

.

0

R

1

.

R

.

1

.

0

6

Soukup Václav

2091F

.

.

.

.

1

R

.

.

.

.

.

7

Koubek Václav

2095F

0

0

0

1

R

1

0

R

0

R

0

8

Koubek Václav

2069F

R

R

R

R

1

0

R

1

0

R

0

9

Bernášek Václav

2106F

.

.

1

.

.

R

.

.

R

.

0

10

Kalousek Zdeněk

1977F

+

.

0

.

.

1

0

R

.

R

.

11

h Štolc Martin

1984F

1

1

R

R

.

R

R

R

1

1

0

12

Táborská Veronika

2035F

.

R

.

.

.

.

.

.

.

1

.

13

Vohnout Pavel

1998F

.

1

.

.

R

.

1

0

.

.

.

14

Krutina Miroslav

2001F

.

.

.

.

.

.

.

0

.

R

.

15

Gallinnisová Václava

2027F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Černý Josef

1909F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Vršovice B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Svatoš Jan

2284F

1

1

1

R

1

R

0

0

0

R

R

2

v Šeleljo Daniel

2252F

.

0

R

.

1

1

+

.

0

R

R

3

Erban Tomáš

2142F

R

0

0

.

1

0

0

R

R

0

R

4

Kohout Vratislav

2144F

R

R

0

1

R

0

.

R

0

0

.

5

Markovič Milan

2194F

R

0

1

0

R

R

R

1

R

0

R

6

Toulec Stanislav

2116F

1

.

R

R

.

R

0

R

.

R

R

7

Vávra Jan

2040F

R

R

.

R

R

1

+

1

R

R

R

8

h Melmuk Petr

2009F

.

1

0

R

0

1

1

R

0

.

R

9

c Svrček Luboš

2087F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

10

Kukačka Martin

2012F

.

1

0

R

.

.

0

R

.

.

.

11

Rakovský Adam

2017F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Koukolík Alexander

2004F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Směták Václav

1927F

-

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Horyna Josef

1860F

0

.

.

.

1

.

.

.

R

.

R

15

Rakušan Dan

1928 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva SK Loko Praha A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Růžička Zdeněk

2192F

0

R

0

1

R

.

1

0

-

0

0

2

h Trapl Dalibor

2164F

R

0

R

R

R

1

R

1

0

1

1

3

Větrovský Michal

2223F

.

1

1

0

1

1

R

1

1

R

R

4

Kačmařík Lukáš

2152F

1

1

1

1

0

.

R

1

1

.

R

5

Šimeček Bohumil

2106F

.

R

.

R

1

.

1

1

R

R

R

6

h Rozkovec Hynek

2107F

0

.

0

1

.

.

.

R

0

.

.

7

Sedláček Tomáš

2105F

R

0

R

0

.

R

.

.

.

0

1

8

h Jablečník Gustav

2109F

.

R

1

.

1

.

R

1

1

0

R

9

Holub Jan

2084F

1

0

1

1

0

1

0

0

+

0

0

10

Kamlach Miroslav

2102F

1

.

.

.

1

0

1

.

.

R

.

11

Bechyně Jaroslav

2057F

R

.

.

.

.

R

.

.

.

.

.

12

Tejkal Jiří

1964F

.

.

.

.

.

R

.

.

.

.

.

13

Borl Jiří

1985F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

14

Haškovec Cedrik

1956 

.

.

.

.

.

R

.

.

.

.

.

15

Siggelkow Axel

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva DDM Praha 6 A

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Štross František

2291F

R

R

1

R

R

0

1

1

0

1

R

2

h Kadeřábek Jiří

2235F

1

0

R

0

.

1

.

.

.

.

.

3

Křivánek Vladimír

2176F

.

0

1

1

R

0

R

0

0

0

0

4

h Vlach Karel

2102F

1

1

1

R

.

.

1

0

.

1

.

5

h Valíčková Martina

2064F

-

.

.

R

0

R

0

0

0

R

0

6

Kincl Pavel

2066F

1

1

.

.

.

.

.

R

1

.

.

7

Pokorný Ondřej

2055F

0

.

R

R

1

.

.

1

.

-

R

8

h Slovák Pavel

2035F

.

R

.

.

.

R

0

0

1

R

0

9

Zůna Zdeněk

2042F

0

0

0

R

0

R

.

1

0

.

0

10

Němec Jan

2035F

0

0

.

+

.

R

R

.

+

1

.

11

Šmejc Jiří

2024F

.

.

.

.

.

.

0

.

+

.

.

12

Kandrik Antonín

2005F

.

.

1

.

.

.

R

.

.

0

.

13

Hacaperka Michal

1859F

.

.

.

.

0

.

.

.

.

.

0

14

h Jahoda Ladislav

1963F

.

.

R

.

1

.

.

.

.

.

.

15

Štrossová Lenka

1979F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Kindl František

1943F

.

.

.

.

0

1

.

.

.

.

R

17

Bárta Tomáš

1729F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Pankrác C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Polášek Jaroslav

2309F

.

R

0

R

.

.

0

R

R

R

.

2

Plešek Jiří

2128F

0

1

1

1

0

0

.

.

R

.

0

3

Soural Jan

2204F

.

R

R

.

0

0

.

0

.

1

R

4

v Pick Štěpán

2130F

.

R

R

R

.

R

R

R

0

1

.

5

h Vacek Radomír

2107F

R

R

1

0

0

0

0

0

-

R

0

6

Lhotský Michal

2115F

R

R

1

R

R

.

.

1

.

R

R

7

Hála Martin

2092F

R

0

1

0

R

1

.

.

R

.

R

8

Urbánek Štěpán

2030F

R

R

1

R

R

R

1

.

0

.

R

9

Hoffmann Rudolf

2077F

1

.

.

R

1

R

1

1

R

1

R

10

Salač Jiří

2095F

1

.

.

.

.

.

R

.

.

.

.

11

Mašek Miroslav

2174F

1

.

.

.

.

.

1

1

1

+

.

12

Svačina Petr

2035F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

13

Flek Vladislav

1954F

.

.

.

.

0

R

R

R

.

+

R

14

Weiner Jiří

2025F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

15

Urbánková Eva

2098F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva TJ Bohemians C

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

Pekárek Aleš

2372F

.

R

0

R

0

R

0

0

R

0

1

2

Choleva Zdeněk

2231F

1

0

1

0

-

0

R

1

R

0

R

3

h Herejk Petr

2205F

.

0

.

1

.

1

R

1

1

.

0

4

h Stoklasa Jan

2176F

.

.

-

.

0

.

.

.

.

.

1

5

Kopička Karel

2135F

+

0

R

0

0

.

R

1

+

.

1

6

Axamit Robert

2168F

0

.

.

.

.

.

.

.

R

.

1

7

h Hruška Tomáš

2060F

R

0

.

1

0

1

0

R

.

0

1

8

h Koudelka Ivan

2032F

0

0

R

0

R

R

R

0

1

R

.

9

Hořejš Josef

2028 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0

.

10

Šobotník Petr

1952F

0

R

R

R

0

R

1

1

.

0

1

11

Smrčka František

1963 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Modrová Hana

1925F

.

.

.

.

.

0

.

.

.

.

.

13

Zdeněk Miloš

1924F

1

.

0

0

R

.

.

.

R

R

.

14

Marek Jaromír

2027F

R

0

0

.

.

0

0

0

0

R

.

15

Maxa Radovan

1921 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

16

Rožumberský Adolf

1885 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soupiska družstva Sokol Kobylisy B

ELO

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

1

v Jančařík Joel

2243F

.

0

.

0

0

1

1

R

.

1

R

2

h Šimek Petr

2347F

1

.

R

R

1

0

1

1

R

1

1

3

v Kopta Pavel

2303F

1

1

R

.

R

.

1

.

1

1

.

4

v Dvořák Jan

2203F

1

1

1

1

.

1

.

R

R

.

R

5

Formánek Martin

2207F

1

R

1

0

R

R

0

1

0

.

1

6

Janda Jiří

2192F

1

1

R

.

1

R

0

0

1

R

1

7

Routner Jakub

2118F

R

R

1

R

1

.

R

0

1

.

1

8

Chmel Kristián

2064F

0

0

0

.

R

R

0

0

0

1

.

9

Málek Martin

2043F

.

.

.

0

.

R

.

R

.

1

.

10

Kubíková Alena

2095F

.

.

.

1

.

.

.

.

.

.

.

11

c Zvariková Alexandra

2029F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

12

Grus Jan

2043F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

1

13

Stejskal Pavel

2032F

+

0

1

0

.

0

.

.

0

R

.

14

Žemlička Vít

2050F

.

.

.

.

1

.

0

.

.

.

1

15

Kovář Petr

1940F

.

.

.

.

.

.

.

.

.

R

.

16

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

18

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

19

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20

--------------------

-----

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.